Izba umorzyła postępowaniepostanowienie

Postanowienie KIO 552/26 z 19 marca 2026

Tezaopracowanie AI na podstawie uzasadnienia
Cofnięcie pozostałej części odwołania przez wykonawcę po częściowym uwzględnieniu zarzutów przez zamawiającego oraz brak skutecznego przystąpienia do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego.

Najważniejsze informacje dla przetargu

Rozstrzygnięcie
umorzono
Zamawiający
Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze
Powiązany przetarg
orzeczenie nie wskazuje numeru postępowania
Główna podstawa PZP
Brak w danych
Omówienie AI

Cofnięcie pozostałej części odwołania przez wykonawcę po częściowym uwzględnieniu zarzutów przez zamawiającego oraz brak skutecznego przystąpienia do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego.

Teza wygenerowana przez AI na podstawie sentencji i kluczowych fragmentów uzasadnienia. Weryfikuj w pełnej treści orzeczenia poniżej.

Strony postępowania

Zamawiający
Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze

Treść orzeczenia

Sygn. akt
KIO 552/26

POSTANOWIENIE Warszawa, dnia 19 marca 2026 r.

Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:

Przewodnicząca:Ewa Sikorska na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron oraz uczestników postępowania odwoławczego w dniu 19 marca 2026 roku w Warszawie, w sprawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczejw dniu 6 lutego 2026 roku r. przez wykonawcę Roche Diagnostics Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie,w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze

postanawia:
  1. umorzyć postępowanie odwoławcze
  2. nakazać Urzędowi Zamówień Publicznych zwrot z rachunku bankowego na rzecz wykonawcy Roche Diagnostics Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie kwoty 15 000 zł 00 gr (słownie: piętnaście tysięcy złotych zero groszy), stanowiącej równowartość uiszczonego wpisu.

Na orzeczenie – w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia – przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie - Sądu Zamówień Publicznych.

Przewodnicząca
………….…………………
Sygn. akt
KIO 552/26

UZASADNIENIE

Zamawiający – Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze– działając na podstawie przepisów ustawy dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm. – ustawa P.z.p.), prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości przekraczające progi unijne na dzierżawę wyposażania oraz dostawę odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL): Laboratorium Analityczne (LA) oraz w Oddziałach Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.

W dniu 6 lutego 2026 roku r. wykonawca Roche Diagnostics Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie (dalej: odwołujący) wniósł odwołanie wobec treści dokumentów zamówienia (w szczególności specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami.

Odwołujący zarzucił zamawiającemu naruszenie:

  1. art. 99 ust. 1 i 4 w zw. z art. 16 pkt 1 i 3 ustawy P.z.p. poprzez dokonanie opisu przedmiotu zamówienia w Pakiecie 5 w sposób nieuwzględniający wszystkich wymagań i okoliczności mogących mieć wpływ na treść oferty a także poprzez stawianie względem przedmiotu zamówienia wymagań nieproporcjonalnych do celu zamówienia oraz w sposób utrudniający uczciwą konkurencję, poprzez dobór parametrów technicznych i preferencje określonych rozwiązań technicznych, które charakteryzują produkty konkretnego producenta, doprowadzając przy tym do wyeliminowania innych wykonawców, w tym odwołującego i jego produktów;
  2. art. 16 pkt 1 i 3 w zw. z art. art. 240 ust. 2, art. 241 ust. 1 oraz art. 242 ust. 2 pkt 1 ustawy P.z.p. poprzez określenie sposobu oceny ofert w kryterium „FUNKCJONALNOŚĆ” w Pakiecie 5 w sposób nieobiektywny, nieproporcjonalny, sprzeczny z zasadą równego traktowania wykonawców i uczciwej konkurencji, a także poprzez preferencje określonych rozwiązań technicznych, charakterystycznych dla wyrobów konkretnego producenta; w zakresie:

WYMOGI GRANICZNE – PAKIET 5

  1. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania ogólne pkt 3 oraz Wymagania dla części biochemicznej systemów głównego oraz backup pkt 28 (załącznika nr 1 do SWZ)
  2. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla zintegrowanego systemu biochemiczno- immunochemicznego głównego, pkt. 9 (załącznika nr 1 do SWZ)
  3. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla

zintegrowanego systemu biochemiczno- immunochemicznego głównego, pkt. 11 (załącznika nr 1 do SWZ)

  1. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla zintegrowanego systemu biochemiczno- immunochemicznego głównego, pkt. 12 (załącznika nr 1 do SWZ)
  2. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla zintegrowanego systemu biochemiczno- immunochemicznego głównego, pkt. 13 (załącznika nr 1 do SWZ)
  3. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla zintegrowanego systemu biochemiczno- immunochemicznego głównego, pkt. 14 (załącznika nr 1 do SWZ)
  4. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego backup, pkt. 19 (załącznika nr 1 do SWZ)
  5. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla części biochemicznej systemów głównego oraz backup, pkt. 23 (załącznika nr 1 do SWZ)
  6. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla części biochemicznej systemów głównego oraz backup, pkt. 27 (załącznika nr 1 do SWZ)
  7. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla części biochemicznej systemów głównego oraz backup, pkt. 32 (załącznika nr 1 do SWZ)
  8. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla części immunochemicznej systemów głównego oraz backup, pkt 35 (załącznika nr 1 do SWZ)
  9. W YMOGI GRANICZNE DLA DW ÓCH ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNO- IMMUNOCHEMICZNYCH, Wymagania dla części immunochemicznej systemów głównego oraz backup, pkt 38 (załącznika nr 1 do SWZ)
  10. W YMOGI GRANICZNE – Biochemia z immunochemią – rodzaj i ilość wykonywanych badań, pkt 70: Homocysteina (załącznik nr 1 do SWZ)
  11. WYMOGI GRANICZNE - Biochemia z immunochemią – rodzaj i ilość wykonywanych badań, pkt 77: ELFA oraz pkt 78:

Lekki łańcuch neurofilamentu (NfL) (załącznik nr 1 do SWZ)

  1. W YMOGI GRANICZNE - Biochemia z immunochemią – rodzaj i ilość wykonywanych badań - opis pod tabelą punkt pkt 2 lit. a) (załącznik nr 1 do SWZ) PARAMETRY PUNKTOWANE W KRYTERIUM „FUNKCJONALNOŚĆ” – PAKIET 5
  2. PARAMETRY PUNKTOWANE poz. 1 – Bezobsługowe elektrody:17. PARAMETRY PUNKTOWANE poz. 3 – oznaczenia wysokoczułej Troponiny.

Wobec powyższego odwołujący wniósł o uwzględnienie odwołania w całości i nakazanie zamawiającemu dokonania zmian w dokumentach zamówienia zgodnie z żądaniami wynikającymi z uzasadnienia odwołania.

W odpowiedzi na odwołanie z dnia 20 lutego 2026 roku zamawiający oświadczył, że:

I. uwzględnia zarzuty przedstawione w odwołaniu:

  1. w całości punkty 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15,
  2. w części punkt 14 (dot. pkt 77) i dokona odpowiednich zmian w SWZ, II. nie uwzględnia zarzutów przedstawionych w odwołaniu w punktach 3, 4, 9 oraz 14 (dot. pkt 78), ale dokonuje zmiany poprzez wprowadzenie proponowanych zapisów do PARAMETRÓW PUNKTOWANYCH, III. nie uwzględnia w całości zarzutów przedstawionych w punktach 16 i 17, i w związku z powyższym wniósł o umorzenie postępowania w zakresie uwzględnionych zarzutów i oddalenie odwołania w pozostałym zakresie.

W piśmie procesowym z dnia 16 marca 2026 roku odwołujący cofnął odwołanie w zakresie zarzutów

nieuwzględnionych w całości przez zamawiającego w odpowiedzi na odwołanie z dnia 20 lutego 2026 r. i wniósł o umorzenie postępowania odwoławczego.

Do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego zgłosił przystąpienie wykonawca Siemens Healthcare Sp. z o.o. w Warszawie.

Izba zważyła, co następuje:

W pierwszej kolejności Izba uznała za nieskuteczne przystąpienie wykonawcy Siemens Healthcare Sp. z o.o. w Warszawie do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego.

Zgodnie z art. 525 ust. 2 ustawy P.z.p. zgłoszenie przystąpienia doręcza się Prezesowi Izby, a jego kopię przesyła się zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie. Do zgłoszenia przystąpienia dołącza się dowód przesłania kopii zgłoszenia przystąpienia zamawiającemu oraz wykonawcy wnoszącemu odwołanie.

W niniejszej sprawie wykonawca Siemens Healthcare Sp. z o.o. w Warszawie nie przedstawił Prezesowi Krajowej Izby Odwoławczej dowodu przesłania kopii przystąpień Odwołującemu i Zamawiającemu.

Oznacza to, że wykonawca Siemens Healthcare Sp. z o.o. w Warszawie nie dopełnił wymagań ustanowionych przez ustawodawcę w zakresie przesłania kopii przystąpień odwołującemu i zamawiającemu.

Ze względu na fakt, że przepisy ustawy P.z.p. nie przewidują możliwości uzupełnienia braków formalnych przystąpienia do postępowania odwoławczego, czynność taka dotknięta brakami musi być uznana za bezskuteczną. W konsekwencji Izba odmówiła dopuszczenia wykonawcy Siemens Healthcare Sp. z o.o. w Warszawie do postępowania odwoławczego jako uczestnika po stronie zamawiającego.

Izba wskazuje, że zgodnie z art. 522 ust. 3 ustawy P.z.p., w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca albo wykonawca, który przystąpił po stronie zamawiającego nie wniósł sprzeciwu wobec uwzględnienia części zarzutów. W takim przypadku zamawiający wykonuje, powtarza lub unieważnia czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu w zakresie uwzględnionych zarzutów.

W niniejszej sprawie ziściły się przesłanki do zastosowania powyższego przepisu. Zamawiający uwzględnił zarzuty odwołania w części, zaś żaden podmiot nie zgłosił skutecznego przystąpienia do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego. Odwołujący cofnął natomiast odwołanie w zakresie nieuwzględnionym przez zamawiającego.

Tym samym Izba na podstawie art. 522 ust. 3 ustawy P.z.p. postanowiła o umorzeniu postępowania odwoławczego.

Wobec powyższego, postanowiono jak w sentencji.

Orzekając o kosztach postępowania Izba wzięła pod uwagę treść § 9 ust. 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie wysokości szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania (Dz. U. 2020 r., poz. 2437), z którego wynika, że w przypadku umorzenia postępowania odwoławczego przez Izbę w całości, koszty, o których mowa w § 5 pkt 2, znosi się wzajemnie, jeżeli przed otwarciem rozprawy zamawiający uwzględnił w części zarzuty przedstawione w odwołaniu i pozostałe zarzuty zostały przez odwołującego wycofane, a w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił żaden wykonawca albo uczestnik postępowania odwoławczego, który przystąpił po stronie zamawiającego, nie wniósł sprzeciwu wobec uwzględnienia przez zamawiającego w części zarzutów przedstawionych w odwołaniu – w takim przypadku Izba orzeka o dokonaniu zwrotu odwołującemu z rachunku Urzędu kwoty uiszczonej tytułem wpisu.

Przewodnicząca
…….……………..

Sprawdź nowe przetargi z podobnym ryzykiem

Ten wyrok pomaga ocenić spór po fakcie. Alert przetargowy pozwala wychwycić podobny problem na etapie SWZ, pytań, badania oferty albo decyzji o odwołaniu.

Powiązane wyroki

Inne orzeczenia z udziałem tego samego składu orzekającego.

Dane pochodzą z publicznego rejestru orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej (orzeczenia.uzp.gov.pl). Orzeczenia są dokumentami publicznymi w domenie publicznej (art. 4 ustawy o prawie autorskim).