Wykonawca

Currenda Sp. z o.o.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

SopotŹródło: BZPŹródło: TED
NIP5851349001
Rejestr umów: 69 · 2 mln zł
Dane rejestrowe

Działalność związana z oprogramowaniem · PKD 62.01.Z

Pozostałe PKD: 4741Z, 4791Z, 5811Z, 5814Z, 5829Z, 6311Z +3

REGON
191764433
KRS
0000052544
Kapitał zakładowy
3 850 000 zł
Zarząd
1 osoba
Rok powstania
1999
Status VAT
Czynny
Siedziba
Niepodległości 703 A, 81-853 Sopot

Dane z rejestru REGON (GUS) i KRS

Alert e-mail

Śledź: Currenda Sp. z o.o.

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Wygrane postępowania
110
Potwierdzona wartość wygranych
20,4 mln zł
Śr. potwierdzona wartość wygranej
248 tys. zł
Umowy w rejestrze CRU
69
2 mln zł · od 1.07.2026 →
Jak ta firma wygrywaczęsto bez konkurencji

90% wygranych tej firmy to postępowania z jedną ofertą wobec 36% w Polsce

To więcej niż w większości podobnych firm.

Postępowania z jedną ofertą

Postępowania z jedną ofertą: ta firma 90%, średnio w Polsce 36%ta firmaśrednio w Polsce90%36%
Postępowania z jedną ofertą: ta firma 90%, średnio w Polsce 36%ta firmaśrednio w Polsce90%36%

Historia wygranych wykonawcy50 z 110 publikacji

Zobacz w wyszukiwarce
Profil wykonawcy · Currenda Sp. z o.o.

61% wygranych to usługi IT

Ogłoszenia o wyniku, w których wybrano tego wykonawcę, każde liczone raz, po głównym kodzie CPV: 110 wygranych od 2022 r.

Słupki poziome: udział branż w wygranych (Currenda Sp. z o.o.); najczęstsza branża usługi IT, 61% z 110Usługi ITOprogramowanieSprzęt IT i biurowyUsługi biznesowe61%31%5%4%
Słupki poziome: udział branż w wygranych (Currenda Sp. z o.o.); najczęstsza branża usługi IT, 61% z 110Usługi ITOprogramowanieSprzęt IT i biurowyUsługi biznesowe61%31%5%4%
Źródło: Atlas Przetargów · BZP i TED, ogłoszenia o wyniku (bez duplikatów), stan 25.09.2026
Dane: CC BY 4.0 · Jak cytować: Atlas Przetargów, 61% wygranych to usługi IT, stan 25.09.2026, atlasprzetargow.pl/wykres/entity-branches?nip=5851349001&role=contractor
Tabela
BranżaWygraneUdział
Usługi IT6761%
Oprogramowanie3431%
Sprzęt IT i biurowy55%
Usługi biznesowe44%
Profil wykonawcy · Currenda Sp. z o.o.

Currenda Sp. z o.o. wygrywa u 26 zamawiających; 62% wartości u ośmiu największych

Zamawiający z największą łączną wartością wygranych od września 2024 (24 miesiące): 12,1 mln zł u 26 zamawiających, 61 przypisań do wyników.

Słupki poziome: wartość wygranych Currenda Sp. z o.o. u 8 największych zamawiających (62% z 12,1 mln zł) i u pozostałych 18 zamawiającychSąd Okręgowy w OlsztynieSąd OkręgowySąd Okręgowy w ŁomżySąd Okręgowy w LublinieSkarb Państwa - Sąd Okręgowy w TarnowieSkarb Państwa - Sąd Okręg…Sąd Okręgowy w BydgoszczySąd Okręgowy w KielcachSąd Okręgowy w RzeszowiePozostali zamawiający: 182,4 mln997,6 tys.931,5 tys.897,5 tys.657,8 tys.588,5 tys.527,6 tys.525 tys.4,6 mln
Słupki poziome: wartość wygranych Currenda Sp. z o.o. u 8 największych zamawiających (62% z 12,1 mln zł) i u pozostałych 18 zamawiającychSąd Okręgowy w OlsztynieSąd Okręgowy w Ol…Sąd OkręgowySąd Okręgowy w ŁomżySąd Okręgowy w Ło…Sąd Okręgowy w LublinieSąd Okręgowy w Lu…Skarb Państwa - Sąd Okręgowy w TarnowieSkarb Państwa - S…Sąd Okręgowy w BydgoszczySąd Okręgowy w By…Sąd Okręgowy w KielcachSąd Okręgowy w Kiel…Sąd Okręgowy w RzeszowieSąd Okręgowy w Rz…Pozostali zamawiający: 18Pozostali zamawiają…2,4 mln997,6 tys.931,5 tys.897,5 tys.657,8 tys.588,5 tys.527,6 tys.525 tys.4,6 mln
Źródło: Atlas Przetargów · BZP i TED, wartości z rozstrzygnięć (atrybucja potwierdzona), stan 25.09.2026
Dane: CC BY 4.0 · Jak cytować: Atlas Przetargów, Currenda Sp. z o.o. wygrywa u 26 zamawiających; 62% wartości u ośmiu największych, stan 25.09.2026, atlasprzetargow.pl/wykres/contractor-buyers?nip=5851349001
Tabela
ZamawiającyWygranychWartość (zł)Udział
Sąd Okręgowy w Olsztynie42 447 07520%
Sąd Okręgowy5997 5928%
Sąd Okręgowy w Łomży3931 5048%
Sąd Okręgowy w Lublinie1897 5437%
Skarb Państwa - Sąd Okręgowy w Tarnowie2657 8045%
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy2588 5305%
Sąd Okręgowy w Kielcach2527 6094%
Sąd Okręgowy w Rzeszowie2525 0264%
Pozostali zamawiający: 18404 559 13638%

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu Currenda Sp. z o.o.

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
umów jako wykonawca
67
1,9 mln zł
umów jako zamawiający
0

Wartość przypisana wykonawcy obejmuje wyłącznie umowy z jednym wykonawcą, bez konsorcjum. Wartości całych umów wielostronnych są nieaddytywne i nie są przychodem przypisanym temu podmiotowi. Dotyczy to 1 umów o łącznej wartości całych umów 10 tys. zł.

Wartość przypisana miesiąc po miesiącu

  • 2026-07642 tys. zł(34)
  • 2026-08732 tys. zł(19)
  • 2026-09512 tys. zł(14)

Ostatnie wpisy

Umowy wygasające

Umowy publiczne dobiegające końca: Currenda Sp. z o.o.

Umowy zawarte po przetargach, w których ta firma została wybrana, wraz z szacowanym końcem realizacji. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji z ogłoszenia o wyniku, aneksy mogą go przesunąć.

21umów kończy się w 12 mies.
19w 6 mies.
4,1 mln złwartość umów (12 mies.)
najbliższy koniec: 30.09.2026
Pokaż pozostałe 13 umów

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#WykonawcaWspólne CPVPodobieństwoAkcje
1
Coig S.A.
NIP 6340134205Katowice
670%Profil
2
ABE Holding Sp. z o.o.
NIP 5272656332Warszawa
569%Profil
3
Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
NIP 5830018931Warszawa
469%Profil
4
SI4IT Sp. z o.o.
NIP 8992782658Wrocław
568%Profil
5
XE Daniel Cyris
NIP 7541975739Opole
666%Profil
6
SERVCOMP Dariusz Maroń
NIP 5751753493Wrocław
666%Profil
7
StatSoft Polska Sp. z o.o.
NIP 6771019064Kraków
564%Profil
8
BTC Sp. z o.o.
NIP 9552061116Szczecin
664%Profil
9
MWC Sp. z o.o.
NIP 7831678932Poznań
663%Profil
10
MS DEVELOPMENT Marcin Świć
NIP 5252338008Warszawa
563%Profil

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP i TED po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty wygranych obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane temu wykonawcy; pomijamy wartości wspólne konsorcjów, nieprzypisane części i limity umów ramowych.

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o wykonawcę

Tak, Currenda Sp. z o.o. jest aktywnym uczestnikiem rynku zamówień publicznych. W naszej bazie odnotowaliśmy 110 postępowań z udziałem tego podmiotu.
Firma Currenda Sp. z o.o. wygrała (lub realizowała) co najmniej 110 zamówień publicznych.
Główny profil działalności to Usługi w zakresie oprogramowania. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Największym zamawiającym jest Sąd Okręgowy. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwota części rozstrzygnięcia jednoznacznie przypisana tej firmie wynosi ok. 248 194 PLN; nie obejmuje niepodzielonych wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych.
Na podstawie danych z Atlasu Przetargów Currenda Sp. z o.o. plasuje się w grupie TOP 5% wykonawców w Polsce — porównanie względem 87 587 aktywnych podmiotów w bazie.
Numer NIP dla Currenda Sp. z o.o. to 5851349001.

Konkurencyjność zamówień: Sopot

Jak wygląda konkurencja na rodzimym rynku tego wykonawcy? W tym powiecie do przetargu staje średnio 2,42 firmy, a 38,0% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%).

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
7,8E

333. miejsce na 354 powiatów