Przejdź do treści głównejPrzejdź do filtrówPrzejdź do wyników
Atlas PrzetargówATLASPrzetargów

Branże przetargów

BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia

Przetargi wg województwa

DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIO
Rejestr UmówCentralny Rejestr Umów JSFPBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe z funduszy UEZapytania ofertoweMałe zamówienia BZP i fundusze UE
O nasSłownikMetodologia
BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia
DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIORejestr UmówBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe
O nasSłownikMetodologia
PrzetargiLista wszystkich ogłoszeńZamawiającyUrzędy i instytucjeWykonawcyFirmy i konkurencjaBlogPoradniki, analizy i praktyka przetargowa
Atlas Przetargów

Kompleksowa analiza rynku zamówień publicznych w Polsce.

Bądź na bieżąco

Newsletter Przetargowy
Cotygodniowe podsumowanie rynku

Narzędzia

  • Wyszukiwarka przetargów
  • Baza przetargów
  • Monitoring przetargów
  • Ustaw alert email
  • Zapisane przetargi
  • Baza Zamawiających
  • Baza Wykonawców

Baza wiedzy

  • Raport danych: Pomorskie
  • Blog / Analizy
  • Słownik zamówień publicznych
  • Wyszukiwarka kodów CPV
  • Jak złożyć ofertę
  • Dokumenty przetargowe
  • Jak wypełnić JEDZ
  • Kalkulator wadium
  • Progi unijne
  • Prawo Zamówień Publicznych
  • Wyroki KIO (baza orzeczeń)
  • Centralny Rejestr Umów
  • Baza Konkurencyjności
  • Zapytania ofertowe
  • Platforma e-Zamówienia
  • Przetargi TED (UE)

O Atlasie

  • O nas
  • Metodologia danych
  • Indeks Konkurencyjności Zamówień
  • Dla mediów
  • Newsletter
  • kontakt@atlasprzetargow.pl
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Ustawienia cookies

Pozostałe projekty

Atlas Publiczny
Atlas PublicznyHub Analityczny
Atlas Dotacji
Atlas DotacjiGranty i Dofinansowania
© 2026 Atlas Przetargów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
RegulaminPolityka PrywatnościMetodologiaBlogMapa serwisu
Dane o zamówieniach pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych i platformy e-Zamówienia (Urząd Zamówień Publicznych), bazy TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej) oraz bazy orzeczeń KIO (Urząd Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów ponownie wykorzystuje informacje sektora publicznego i nie jest źródłem urzędowym. Dane mapowe: autorzy OpenStreetMap.
Przetargi Nowa Dęba 2026 - ogłoszenia i wyniki
Statystyki rynku i ranking zamawiających w Nowej Dębie
Strona głównaStrona główna
Podkarpackie
Powiat Tarnobrzeski
Nowa Dęba

Przetargi Nowa Dęba 2026

Przetargi w Nowej Dębie: aktualne ogłoszenia BZP i TED, najwięksi zamawiający, dominujące CPV, sąsiednie miasta i alerty email.

W bazie gromadzimy 858 ogłoszeń w mieście Nowa Dęba, w tym miesiącu pojawiło się 13 nowych (2 w ostatnim tygodniu). Nowa Dęba to 1,8% rynku woj. podkarpackiego. Najczęściej publikowana kategoria: Roboty budowlane.

Pełny alert miejskiWięcej w woj. podkarpackim
Dane aktualne na3 września 2026 13:10ostatni dodany przetarg
W bazie
858
ogłoszeń dla miasta Nowa Dęba
W tym mies.
13
opublikowane od początku miesiąca
Udział regionu
1,8%
udział w woj. podkarpackim
Główna branża
Roboty budowlane
najczęstsza kategoria zamówień
Szybkie przejścia
Powiat TarnobrzeskiPrzetargi budowlane Nowa DębaPrzetargi na dostawy żywności Nowa DębaPrzetargi serwisowe i utrzymaniowe Nowa DębaPrzetargi na odbiór i zagospodarowanie odpadów Nowa DębaPrzetargi Rzeszów
Raport rynku: Nowa Dęba
Statystyki, ranking zamawiających i wykonawców

Aktualne przetargi publiczne

Aktualizacja: 3 września 2026 13:10
858 ogłoszeń w bazie (łącznie z archiwalnymi)
Źródło ogłoszeniaŹródło
Sortowanie
Medyczne i farmaceutyczne

Dostawa produktów leczniczych i wyrobów farmaceutycznych dla SPZZOZ w Nowej Dębie.

Publikacja: 03.09.2026
Termin: 11.09.2026
Nowa DębaBZP
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Żywność i artykuły spożywcze

Dostawa różnych artykułów spożywczych dla SPZZOZ w Nowej Dębie

Publikacja: 03.09.2026
Termin: 11.09.2026
Nowa DębaBZP
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Konstrukcje i materiały budowlane

ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 24.08.2026 na wybór Wykonawcy robót budowlanych związanych z wymianą ślusarki drzwiowej i bram wjazdowych w hali produkcyjno-magazynowej, na potrzeby projektu pod nazwą: „Zazielenienie przedsiębiorstwa PRO-FUND poprzez modernizację hali produkcyjnej oraz poprawę efektywności energetycznej procesu technologicznego„ numer FENG.03.01-IP.03-0414/24, współfinansowanego z Funduszy Europejskich (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Działania 3.01 Kredyt ekologiczny programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.

Publikacja: 24.08.2026
Termin: 8.09.2026Za 5 dni
Nowa DębaBK
PRO-FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Zobacz szczegóły
Termomodernizacja

„Robota budowlana – remont instalacji odgromowej zespołu domków w Nowej Dębie administrowanych przez 33 WOG”

Publikacja: 24.08.2026
Termin: 9.09.2026Za 6 dni
Nowa DębaBZP
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
IT i informatyczne

„Cyberbezpieczny Wodociąg w PGKiM Nowa Dęba”

Publikacja: 20.08.2026
Termin: 31.08.2026Minął
Nowa DębaBZP
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Planowany budżet9 081 101 zł
Konstrukcje i materiały budowlane

Wynajem i serwis kontenerów sanitarnych na lata 2027 – 2028

Publikacja: 18.08.2026
Termin: 16.09.2026
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Wadium: 130 000 zł
Zobacz szczegóły
Planowany budżet551 705 zł
Żywność i artykuły spożywcze

„Sukcesywna dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Nowej Dębie, Kielcach i Sandomierzu (zamówienie z podziałem na 3 części)”

Publikacja: 14.08.2026
Termin: 14.09.2026
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Planowany budżet1 975 740 zł
Żywność i artykuły spożywcze

Sukcesywna dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych do magazynów 33 WOG w Nowej Dębie, Kielcach i Sandomierzu (zamówienie z podziałem na 3 części)

Publikacja: 13.08.2026
Termin: 9.09.2026Za 6 dni
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Żywność i artykuły spożywcze

„Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w m. Nowa Dęba, Kielce oraz Sandomierz (zamówienie z podziałem na 3 części)”

Publikacja: 13.08.2026
Termin: 11.09.2026
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Planowany budżet2 019 870 zł
Żywność i artykuły spożywcze

„Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych m. Nowa Dęba, Kielce oraz Sandomierz (zamówienie z podziałem na 6 części)”

Publikacja: 13.08.2026
Termin: 14.09.2026
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Planowany budżet2 166 054 zł
Żywność i artykuły spożywcze

„Sukcesywna dostawa warzyw, owoców grupy I, owoców grupy II (sezonowe) do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w m. Nowa Dęba, Kielce oraz Sandomierz (zamówienie z podziałem na 3 części)”.

Publikacja: 13.08.2026
Termin: 14.09.2026
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Oprogramowanie i licencje IT

Nowoczesne e-usługi w przedsiębiorstwie komunalnym – PGKiM Sp. z o.o. w Nowej Dębie

Publikacja: 11.08.2026
Termin: 15.09.2026
Nowa DębaTED
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Meble i wyposażenie

Utworzenie placówki wsparcia dziennego -Świetlicy Środowiskowej w Nowej Dębie.

Publikacja: 11.08.2026
Termin: 24.08.2026Minął
Nowa DębaBK
Gmina Nowa Dęba
Zobacz szczegóły
Żywność i artykuły spożywcze

„Sukcesywna dostawa ryb do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w m. Nowa Dęba, Kielce oraz Sandomierz (zamówienie z podziałem na 3 części)”

Publikacja: 07.08.2026
Termin: 9.09.2026Za 6 dni
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Żywność i artykuły spożywcze

Sukcesywna dostawa kaw, herbat, miodu, przypraw, sosów oraz soków do magazynów 33 WOG w m. Nowa Dęba, Kielce oraz Sandomierz (zamówienie z podziałem na 4 części)”

Publikacja: 07.08.2026
Termin: 9.09.2026Za 6 dni
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Planowany budżet621 613 zł
Odbiór odpadów i usługi komunalne

„Usługa – wynajem i serwis kontenerów do mycia sprzętu gastronomicznego”

Publikacja: 07.08.2026
Termin: 9.09.2026Za 6 dni
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Planowany budżet6 500 627 zł
Żywność i artykuły spożywcze

„Sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczy zwierzęcych do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w m. Nowa Dęba, Kielce oraz Sandomierz (zamówienie z podziałem na 6 części)”

Publikacja: 06.08.2026
Termin: 7.09.2026Za 4 dni
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Wadium: 32 000 zł
Zobacz szczegóły
Planowany budżet689 240 zł
Rolnictwo, hodowla, rybołówstwo, leśnictwo

„Sukcesywna dostawa jaj do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Nowej Dębie, Kielcach i Sandomierzu”

Publikacja: 06.08.2026
Termin: 7.09.2026Za 4 dni
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Żywność i artykuły spożywcze

„Sukcesywna dostawa produktów głęboko mrożonych do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w m. Nowa Dęba, Kielce oraz Sandomierz (zamówienie z podziałem na 3 części)”

Publikacja: 06.08.2026
Termin: 7.09.2026Za 4 dni
Nowa DębaTED
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Budowlane

Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Jadachy na dz. ewid. nr 1067

Publikacja: 06.08.2026
Termin: 25.08.2026Minął
Nowa DębaBZP
Gmina Nowa Dęba
Wadium: 2000 zł
Zobacz szczegóły
Ubezpieczenia

„Zaciągnięcie przez Miasto i Gminę Nowa Dęba w 2026r. kredytu długoterminowego w wysokości 17 728 713,49 zł”

Publikacja: 31.07.2026
Termin: 9.09.2026Za 6 dni
Nowa DębaTED
Gmina Nowa Dęba
Wadium: 15 000 zł
Zobacz szczegóły
Odbiór odpadów i usługi komunalne

Usługa- odbiór, wywóz i transport odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne z terenu administrowanego przez 33 WOG

Publikacja: 29.07.2026
Termin: 7.08.2026Minął
Nowa DębaBZP
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Zobacz szczegóły
Sprzątanie i utrzymanie czystości

Całodobowe utrzymanie czystości, czynności pomocnicze na rzecz pacjentów w oddziałach szpitalnych oraz usługi medyczno-opiekuńcze osobie chorej i niesamodzielnej w SPZZOZ w Nowej Dębie.

Publikacja: 28.07.2026
Termin: 5.08.2026Minął
Nowa DębaTED
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie
Wadium: 130 000 zł
Zobacz szczegóły
Odbiór odpadów i usługi komunalne

„Usługa - odbiór, transport i utylizacja ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego kategorii 3 oraz odpadów określonych kodem odpadu 16 03 80”

Publikacja: 27.07.2026
Termin: 4.08.2026Minął
Nowa DębaBZP
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Wadium: 3000 zł
Zobacz szczegóły
Analiza Rynku

Zamówienia publiczne w Nowej Dębie

•woj. podkarpackie•Powiat Tarnobrzeski

Nowa Dęba to część szerszego rynku zamówień publicznych regionu. Zobacz Przetargi podkarpackie i przejrzyj pełną listę ogłoszeń z całego województwa.

Nowa Dęba to aktywny rynek zamówień publicznych w woj. podkarpackie. Gromadzimy 858 przetargów z tego ośrodka — 1,8% rynku wojewódzkiego. Miesięcznie pojawia się tu około 13 nowych ogłoszeń.

Regularny wolumen pozwala budować portfel zleceń bez przestojów. Warto łączyć monitoring w Nowej Dębie z alertami na poziomie województwa.

Profil rynku zamówień w Nowej Dębie

Jak analizować przetargi w Nowej Dębie

Nowa Dęba to aktywny rynek lokalny północnego Podkarpacia w woj. podkarpackie, z regularnym popytem na zamówienia samorządowe, infrastrukturalne, edukacyjne, zdrowotne i komunalne. Zestawiamy tu bieżące ogłoszenia z danymi o kodach CPV, zamawiających, terminach i sąsiednich lokalizacjach.

Zasięg lokalnego rynku

Monitoring w Nowej Dębie warto rozszerzyć o Tarnobrzeg, Mielec, Kolbuszową i Stalową Wolę, bo wykonawcy często obsługują kilka sąsiednich lokalizacji, a postępowania o podobnym profilu pojawiają się w całym subregionie.

Branże o najwyższej wartości operacyjnej

  • drogi, roboty budowlane, projektowanie i instalacje
  • zdrowie, edukacja, IT, wyposażenie i serwis
  • transport, energia, odpady i utrzymanie infrastruktury

Zamawiający i rytm publikacji

Najważniejsze źródła postępowań w Nowej Dębie to urząd miasta, jednostki organizacyjne, szkoły, placówki ochrony zdrowia, spółki komunalne i zamawiający powiatowi.

Jak ustawić monitoring

Ustaw alert na Nowa Dęba, woj. podkarpackie oraz najważniejsze kody CPV dla swojej specjalizacji. Dodaj słowa kluczowe typowe dla Twojej specjalizacji, aby ograniczyć szum w wynikach.

Popularne kategorie przetargów w Nowej Dębie

Roboty budowlane290Żywność i napoje73Usługi naprawcze66Usługi środowiskowe57Urządzenia medyczne48Paliwa i energia37Usługi architektoniczne i inżynieryjne35Materiały budowlane26

Szybkie ścieżki dla wykonawców w Nowej Dębie

Najwięcej wartości z tego landingu dają zwykle cztery ruchy: monitoring miasta, wejście w cały region, sprawdzenie top zamawiającego i zawężenie do dominującej branży.

Alert
Monitoring przetargów Nowa Dęba
Przejdź do konfiguracji alertu dla miasta oraz branży.
Wyszukiwarka
Baza przetargów publicznych
Przejdź do pełnej wyszukiwarki i filtrów po CPV, zamawiającym oraz lokalizacji.
Region
Przetargi podkarpackie
Rozszerz research z miasta na całe województwo i złap postępowania satelitarne.
Top zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
Sprawdź profil instytucji z największą liczbą ogłoszeń i jej historię publikacji.
Dominująca branża
Budowlane
Zawęź widok do najmocniejszego klastra CPV i przejdź na landing branża + lokalizacja.

Szerszy kontekst: powiat Tarnobrzeski

Zobacz pełny rynek dla powiatu i przetargi z sąsiednich miejscowości powiązanych z tym ośrodkiem.

Otwórz landing powiatu
858
Wszystkich przetargów
13
Średnio miesięcznie
0,1%
Rynku krajowego
1,8%
Województwa

Charakterystyka rynku przetargów w Nowej Dębie

Największym zamawiającym w Nowej Dębie jest 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie, który odpowiada za 418 przetargów w bazie. Na kolejnych miejscach plasują się Gmina Nowa Dęba (185 ogłoszeń) oraz 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy (40 ogłoszeń). Warto śledzić aktywność tych instytucji, ponieważ regularnie publikują nowe zamówienia.

Pod względem struktury branżowej, w Nowej Dębie dominują zamówienia z kategorii Roboty budowlane, Żywność i napoje, Usługi naprawcze. Sama kategoria Roboty budowlane stanowi 34% wszystkich ogłoszeń. Dla firm z tych branż to sygnał, które filtry i profile zamawiających warto sprawdzić w pierwszej kolejności.

Najaktywniejsi zamawiający w Nowej Dębie

1
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
418 przetargów
2
Gmina Nowa Dęba
185 przetargów
3
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy
40 przetargów
4
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
39 przetargów
5
Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie
37 przetargów
6
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie
31 przetargów

Dominujące branże w Nowej Dębie

Roboty budowlane34%Żywność i napoje9%Usługi naprawcze8%Usługi środowiskowe7%Urządzenia medyczne6%Paliwa i energia4%Usługi architektoniczne i inżynieryjne4%Materiały budowlane3%IT i informatyczneDrogoweTransportowe i logistyczneOchrona mienia i osóbSprzątanie i utrzymanie czystości

Inne miasta w woj. podkarpackim

Przetargi Rzeszów12 901Przetargi Krosno2185Przetargi Przemyśl2033Przetargi Dębica1570Przetargi Jarosław1556Przetargi Mielec1500Przetargi Stalowa Wola1443Przetargi Jasło1323
Wszystkie przetargi w woj. podkarpackie

Przewodniki, które skracają wejście w przetargi w Nowej Dębie

Na stronach miejskich użytkownik jest zwykle już blisko działania. Te przewodniki pomagają ustawić alert, złożyć ofertę, obsłużyć platformę i zareagować w razie sporu.

Monitoring przetargów

Ustaw alerty dla branży, miasta i CPV, żeby nie przegapiać nowych publikacji.

Przejdź do przewodnika
Platformy przetargowe

Sprawdź, gdzie składać oferty u największych zamawiających i jak nie gubić postępowań poza BZP.

Przejdź do przewodnika
Jak złożyć ofertę

Checklista procesu ofertowego: dokumenty, terminy, podpis i najczęstsze błędy.

Przejdź do przewodnika
Dokumenty przetargowe

Kompletna lista dokumentów na każdym etapie postępowania: SWZ, JEDZ, wadium, referencje.

Przejdź do przewodnika
PZP w praktyce

Najważniejsze tryby, terminy i zasady, które najczęściej decydują o poprawności oferty.

Przejdź do przewodnika
Odwołanie do KIO

Kiedy reakcja ma sens, jak policzyć termin i jak przygotować sprawę do odwołania.

Przejdź do przewodnika
e-Zamówienia

Obsługa konta wykonawcy, BZP i składania ofert elektronicznych w jednym miejscu.

Przejdź do przewodnika
Kalkulator wadium

Szybko sprawdź poziom wadium i porównaj go z wymaganiami z dokumentacji.

Przejdź do przewodnika
Progi PZP i TED

Szybko ustal, kiedy działa próg 170 000 zł, a kiedy postępowanie trafia do progów unijnych.

Przejdź do przewodnika
Szybki alert

Szybki alert dla przetargów w Nowej Dębie

Wstępnie uzupełnimy alert dla miasta Nowa Dęba i dominującej branży Roboty budowlane. Zostaje tylko podanie emaila i ewentualne doprecyzowanie filtrów.

Miasto: Nowa DębaWojewództwo: PodkarpackieBranża: Roboty budowlane
Pełny monitoring

Plan monitoringu przetargów w Nowej Dębie

Udział kraju
0,1%
Udział województwa
1,8%
TOP 3 zamawiających
74,9%
TOP 3 CPV
50,0%
  • TOP 3 zamawiających w mieście generuje 74,9% liczby postępowań. Warto prowadzić dla nich dedykowany monitoring.
  • TOP 3 obszarów CPV obejmuje 50,0% aktywności - alerty per CPV zwykle dają lepszą jakość leadów niż szerokie słowa kluczowe.
  • Rozszerz monitoring na poziom województwa (podkarpackie), aby łapać przetargi satelitarne poza granicą miasta.
  • W ostatnim okresie pojawia się średnio 13 nowych ogłoszeń miesięcznie, w tym 2 w tym tygodniu. Kluczowa jest szybka selekcja i gotowe szablony ofert.

Strategia dla wykonawców w Nowej Dębie

Aby skutecznie pozyskiwać zamówienia w Nowej Dębie:

  • Ustaw alerty – przy umiarkowanym wolumenie ważne jest, by łapać każde pasujące ogłoszenie. Skonfiguruj powiadomienia.
  • Rozszerz zasięg – monitoruj również województwo i sąsiednie miasta. Zamawiający w Nowej Dębie czasem publikują postępowania obejmujące szerszy teren.
  • Buduj relacje – przy mniejszej liczbie zamawiających łatwiej poznać ich wymagania i cykle zakupowe. Sprawdź profile na naszej platformie.
  • Znaj procedury – zapoznaj się z Prawem Zamówień Publicznych i przygotuj szablony ofert z wyprzedzeniem.

Często zadawane pytania

Jak znaleźć najlepsze przetargi w Nowej Dębie?▼
Użyj filtrów miasta, CPV, zamawiającego i terminu składania ofert. Warto też równolegle obserwować największych zamawiających oraz przetargi w woj. podkarpackim, bo część zamówień w Nowej Dębie obejmuje kilka sąsiednich lokalizacji.
Jak ustawić alerty na zamówienia publiczne w Nowej Dębie?▼
Najpierw ustaw alert na miasto, potem dodaj najważniejsze kody CPV i nazwy zamawiających. Dla wykonawców regionalnych dobrym uzupełnieniem jest alert na całe województwo oraz powiązane miasta z tego samego rynku dojazdowego.
Czy warto śledzić tylko przetargi w Nowej Dębie?▼
Nie zawsze. Część zamówień w Nowej Dębie obejmuje aglomerację, jednostki wojewódzkie albo zamawiających działających w kilku lokalizacjach. Dlatego filtr miejski warto połączyć z województwem, sąsiednimi miastami i branżowymi kodami CPV.
Ile jest przetargów w Nowej Dębie?▼
W bazie Atlas Przetargów znajduje się 858 ogłoszeń w Nowej Dębie. W ostatnim okresie pojawia się średnio 13 nowych ogłoszeń miesięcznie, w tym 2 w tym tygodniu.
Kto ogłasza najwięcej przetargów w Nowej Dębie?▼
Największymi zamawiającymi w Nowej Dębie są: 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie (418 przetargów), Gmina Nowa Dęba (185 przetargów), 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy (40 przetargów).
Jakie branże dominują w przetargach w Nowej Dębie?▼
Najpopularniejsze branże to: Roboty budowlane, Żywność i napoje, Usługi naprawcze.
Jak śledzić nowe przetargi w Nowej Dębie?▼
Skorzystaj z bezpłatnego monitoringu przetargów - ustaw filtry dla miasta Nowa Dęba i otrzymuj powiadomienia email o nowych ogłoszeniach.
Gdzie publikowane są ogłoszenia o przetargach publicznych?▼
Ogłoszenia poniżej progu unijnego publikuje się w Biuletynie Zamówień Publicznych (BZP) na portalu ezamowienia.gov.pl. Ogłoszenia powyżej progu unijnego dodatkowo trafiają do Dziennika Urzędowego UE (TED, ted.europa.eu). Zamawiający mogą też korzystać z własnych platform zakupowych (np. SmartPZP, Logintrade). Atlas Przetargów agreguje wszystkie te źródła w jednym miejscu.
Co to jest SWZ i kiedy zamawiający musi ją udostępnić?▼
SWZ (Specyfikacja Warunków Zamówienia) to dokument z pełnymi warunkami postępowania: opisem przedmiotu zamówienia, warunkami udziału, kryteriami oceny, terminami, projektowanymi postanowieniami umowy i listą wymaganych oświadczeń lub dokumentów. Zamawiający udostępnia ją na stronie postępowania, a wykonawca powinien sprawdzić jej aktualną wersję przed złożeniem oferty.
Czy mogę zadawać pytania do SWZ przed złożeniem oferty?▼
Tak. Zamawiający jest zobowiązany udzielić wyjaśnień treści SWZ: najpóźniej na 6 dni przed terminem składania ofert w postępowaniach powyżej progu UE, lub 4 dni w trybie podstawowym poniżej progu. Odpowiedzi są publiczne i udostępniane wszystkim wykonawcom. Pytania warto zadawać wcześnie, bo zamawiający nie musi odpowiadać na pytania zadane po tych terminach.
Co to jest wadium i jaka jest jego wysokość?▼
Wadium to zabezpieczenie finansowe wpłacane przez wykonawcę na wypadek uchylenia się od podpisania umowy. Maksymalnie 3% wartości zamówienia (szacunkowej), wymagane zwykle w trybach powyżej progu UE. Akceptowane formy: przelew na konto, gwarancja bankowa, gwarancja ubezpieczeniowa, poręczenie. Wadium jest zwracane po rozstrzygnięciu albo zatrzymywane, gdy wykonawca uchyla się od podpisania umowy.
Kiedy i jak mogę złożyć odwołanie do KIO?▼
Odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO) składa się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto informację o czynności zamawiającego (lub powinno się ją powziąć). Wpis: 7 500 zł dla dostaw/usług albo 15 000 zł dla robót budowlanych powyżej progu UE. KIO rozpoznaje odwołanie zwykle w 14-21 dni. Od wyroku KIO można się odwołać do sądu okręgowego, w terminie 14 dni.

Podstawa prawna i źródła urzędowe

Oficjalne źródła regulacji, ogłoszeń i orzecznictwa w polskich zamówieniach publicznych.

Urząd Zamówień Publicznych (UZP)
Centralny regulator PZP, wytyczne, wzorcowe dokumenty
Platforma e-Zamówienia
Oficjalna platforma składania ofert i ogłoszeń (BZP)
TED (Tenders Electronic Daily)
Unijny dziennik ogłoszeń (przetargi powyżej progu UE)
Krajowa Izba Odwoławcza (KIO)
Orzecznictwo, wyroki, procedura odwoławcza
Ustawa PZP (ISAP)
Pełny tekst ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
SIMAP: słownik CPV
Oficjalna klasyfikacja CPV (Common Procurement Vocabulary)
Ministerstwo Finansów: zamówienia publiczne
Progi unijne, rozporządzenia wykonawcze, komunikaty
UZP: interpretacje przepisów PZP
Oficjalne opinie prawne, wytyczne i dobre praktyki UZP

Monitoring przetargów w Nowej Dębie

Ustaw bezpłatny monitoring i otrzymuj powiadomienia email o nowych przetargach.

Skonfiguruj monitoring
Dane z Biuletynu Zamówień Publicznych (BZP) i Tenders Electronic Daily (TED). Ostatnia aktualizacja: 3 września 2026 13:10

Przeglądaj także

Przetargi budowlanePrzetargi IT i informatycznePrzetargi transportowe i logistycznePrzetargi na ochronę mienia i osóbPrzetargi na sprzątanie i utrzymanie czystościPrzetargi drogowePrzetargi na doradztwo i konsultingPrzetargi medyczne i farmaceutyczneBlog

Kategorie - Nowa Dęba

BudowlaneIT i informatyczneTransportowe i logistyczneOchrona mienia i osóbSprzątanie i utrzymanie czystościDrogoweDoradztwo i konsultingMedyczne i farmaceutyczne

Przewodniki i narzędzia

Prawo zamówień publicznychUrząd zamówień publicznyche-ZamówieniaPrzetargi TEDCentralny Rejestr UmówKody CPVMonitoringDarmowe przetargiPrzetargi dla firmPlatformy

Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy

Rynek zamówień: Nowa Dęba

Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.

154▲ 6,9% r/r
nowych postępowań
97,2 mln zł▼ 61% r/r
kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
~4,5
ofert na postępowanie
28,1% z jedną ofertą

Trend rynku

Nowe postępowania miesięcznieostatnie 24 miesiące

Jaśniejszy słupek: bieżący miesiąc (dane niepełne).

Źródło: Atlas Przetargów · atlasprzetargow.pl

Najskuteczniejsi wykonawcy

  1. 1.
    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
    38 wygr. · 18,1 mln zł
  2. 2.
    ART-BUD Arkadiusz Nowak
    13 wygr. · 10,2 mln zł
  3. 3.
    Korpol- Roboty Ziemne Przemysław Korpuliński
    10 wygr. · 6,5 mln zł
  4. 4.
    FHU ECOMPLEX Przemysław Wierzbicki
    10 wygr. · 1,5 mln zł
  5. 5.

Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana budżetu jest ukryta bez potwierdzonej podstawy otwierającego ogłoszenia PLN. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.

Instal – Tech Marcin Borawa
10 wygr. · 891 tys. zł

Najwięksi zamawiający

  1. 1.
    33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie
    418 post. · 225,3 mln zł
  2. 2.
    Gmina Nowa Dęba
    186 post. · 113,1 mln zł
  3. 3.
    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie
    70 post. · 49 mln zł
  4. 4.
    Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie
    37 post. · 9,1 mln zł
  5. 5.
    Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Nowa Dęba
    32 post. · 66,5 mln zł