- UnieważnionaCzęść 1
- Umowa zawartaCzęść 2Terumo Poland Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty140 390 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Nowy TomyślCena wybranej oferty135 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Aesculap Chifa sp. zo. o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty198 120 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Abbott Medical Sp. zo. o.· WarszawaCena wybranej oferty64 600 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Crossmed Sp. zo. o.· SwarzędzCena wybranej oferty11 990 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7Embomed Paweł Michalak· LublinCena wybranej oferty279 250 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 694 485 zł. Złożono 6 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 694 485 zł
- Liczba ofert
- 6 ofertłącznie, 7 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
72 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
30 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Zamiar zawarcia umowy
01 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
28 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
25 marca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 lipca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 lipca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 sierpnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 sierpnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
16 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 listopada 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 listopada 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 listopada 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
04 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
07 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
15 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 marca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 marca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 marca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 maja 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 maja 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 maja 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
06 czerwca 2023
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 czerwca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 lipca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 lipca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 lipca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 lipca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 sierpnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 sierpnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 sierpnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 sierpnia 2023
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →