AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Ogłoszenie TED

Zamawiający Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Ogłoszenie TED”.

Otwórz na TED
Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła IIGrodzisk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 7 czerwca 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

72 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    15 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    30 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    28 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie

    02 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wynik postępowania

    04 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wynik postępowania

    06 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wynik postępowania

    11 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    31 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowania

    27 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    29 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    05 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    15 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    15 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wynik postępowania

    30 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Zamiar zawarcia umowy

    01 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wynik postępowania

    27 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wynik postępowania

    19 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    21 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wynik postępowania

    28 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wynik postępowania

    31 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wynik postępowania

    25 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wynik postępowania

    11 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    28 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    01 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wynik postępowania

    26 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wynik postępowania

    16 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wynik postępowania

    21 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    30 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Ogłoszenie

    02 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wynik postępowania

    02 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wynik postępowania

    05 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    14 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Ogłoszenie

    04 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Ogłoszenie

    07 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Wynik postępowania

    08 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Wynik postępowania

    08 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Wynik postępowania

    13 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Ogłoszenie

    15 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Wynik postępowania

    29 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Wynik postępowania

    31 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  56. Wynik postępowania

    03 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  57. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  58. Wynik postępowania

    07 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  59. Wynik postępowania

    11 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  60. Wynik postępowania

    12 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  61. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    16 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  62. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    31 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  63. Wynik postępowania

    06 czerwca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  64. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    07 czerwca 2023

  65. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    14 lipca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  66. Wynik postępowania

    17 lipca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  67. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 lipca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  68. Wynik postępowania

    21 lipca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  69. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    14 sierpnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  70. Wynik postępowania

    21 sierpnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  71. Wynik postępowania

    21 sierpnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  72. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    30 sierpnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
942 958 zł
Próbka: 218 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 858 zł2 315 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 036 386 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 858 zł
Mediana
942 958 zł
Górny kwartyl
2 315 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert nie został precyzyjnie określony w pobranych danych — zweryfikuj termin bezpośrednio w ogłoszeniu źródłowym.
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.