- Umowa zawartaCzęść 1Stryker Polska Sp. z o.o· WarszawaCena wybranej oferty499 748 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Stryker Polska Sp. z o.o· WarszawaCena wybranej oferty782 622 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Stryker Polska Sp. z o.o· WarszawaCena wybranej oferty78 948 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Stryker Polska Sp. z o.o· WarszawaCena wybranej oferty72 036 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 5
- Umowa zawartaCzęść 6LIMA POLSKA Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty819 418 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 7
- Umowa zawartaCzęść 8Stryker Polska Sp. z o.o· WarszawaCena wybranej oferty98 820 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 9
- Umowa zawartaCzęść 10Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty16 524 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11LIMA POLSKA Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 278 288 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12LIMA POLSKA Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty535 950 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 4 182 354 zł. Złożono 9 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 4 182 354 zł
- Liczba ofert
- 9 ofertłącznie, 12 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
48 wpisów- Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
30 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Zamiar zawarcia umowy
01 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
28 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
25 marca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 lipca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 lipca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 sierpnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
26 sierpnia 2022
- Wynik postępowania
16 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 listopada 2022
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 listopada 2022
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.