- Umowa zawartaCzęść 1P.P.H.U.DRUGAZ Jacek Majewski· BiałobrzegiCena wybranej oferty1 108 360 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 2
- Umowa zawartaCzęść 3Embomed Paweł Michalak· LublinCena wybranej oferty126 500 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 1 234 860 zł. Złożono 2 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 234 860 zł
- Liczba ofert
- 2 ofertyłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
25 wpisów- Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
11 sierpnia 2021
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.