- Umowa zawartaCzęść 1ProCardia Medical Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty967 248 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Balton Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty140 400 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Mac’s Medical Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty77 760 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Abbott Medical Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty438 480 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 1 623 888 zł. Złożono 4 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 623 888 zł
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
11 wpisów- Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
05 marca 2021
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.