- Umowa zawartaCzęść 1Bialmed Sp. z o.o. oddział w Jagodnem· PiszCena wybranej oferty10 550 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2AKSIS Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski Spółka Jawna· GdańskCena wybranej oferty54 600 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty13 420 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Erbe Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty84 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Sinmed Sp. z o.o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty98 625 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 6Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ANMAR Sp. z o.o. Sp.k.· TychyCena wybranej oferty25 680 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 7FARUM sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty57 040 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 8CITONET-WARSZAWA Sp. z o.o.· ToruńCena wybranej oferty67 680 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 9Biameditek Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty9800 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10PROMED S.A.· WarszawaCena wybranej oferty25 200 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11AKME Pałejko Sp.j. (wcześniej Akme Sp. z o.o. Sp.k.)· WarszawaCena wybranej oferty46 800 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12AKSIS Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski Spółka Jawna· GdańskCena wybranej oferty297 500 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 13Bialmed Sp. z o.o. Oddział w Jagodnem· PiszCena wybranej oferty417 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 14
- Umowa zawartaCzęść 15Medtronic Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty78 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 16Teleflex Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty396 000 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 17PROMED S.A.· WarszawaCena wybranej oferty120 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 183M Poland Sp. z o.o.· NadarzynCena wybranej oferty114 720 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 19Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ANMAR Spółka z o.o. Sp.k.· TychyCena wybranej oferty2863 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 20NEOMED BARBARA STAŃCZYK· PiasecznoCena wybranej oferty534 420 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21Abbott Medical Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty65 950 zł2 oferty
Ogłoszenie TED
Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 2 103 265 zł. Złożono 42 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 2 103 265 zł
- Liczba ofert
- 42 ofertłącznie, 21 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
74 wpisów- Ogłoszenie
04 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
13 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
20 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
26 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
27 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
10 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
10 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
16 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
31 maja 2021
- Ogłoszenie
02 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
21 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
23 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
06 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.