Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
2 638 860 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    2 246 860 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    392 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Ogłoszenie TED

Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 2 638 860 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 22 stycznia 2021
Łączna wartość ofert
2 638 860 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

35 wpisów
  1. Ogłoszenie

    04 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    04 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie

    13 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wynik postępowania

    19 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie

    20 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wynik postępowania

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowaniaBieżące

    22 stycznia 2021

  11. Wynik postępowania

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Ogłoszenie

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Ogłoszenie

    26 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Ogłoszenie

    27 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie

    03 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie

    03 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wynik postępowania

    05 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie

    09 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie

    10 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie

    10 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie

    12 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie

    16 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    19 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wynik postępowania

    05 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wynik postępowania

    08 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wynik postępowania

    19 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wynik postępowania

    26 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wynik postępowania

    29 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wynik postępowania

    29 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    29 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wynik postępowania

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wynik postępowania

    06 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wynik postępowania

    14 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33000000-00
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 798 085 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
892 890 zł4 457 303 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 564 413 zł
Źródło próbki
CPV 33000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
892 890 zł
Mediana
1 798 085 zł
Górny kwartyl
4 457 303 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 638 860 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33000000-0. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.