- Umowa zawartaCzęść 1Zarys International Group Sp. z o.o. Sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty100 246 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Zarys International Group Sp. z o.o. Sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty1095 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Zarys International Group Sp. z o.o. Sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty64 579 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 11Sun-Med s.c. Dominik Siekierski· ŁódźCena wybranej oferty54 500 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 38Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty3881 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 51Polymed Polska Sp. z o.o.· Stare BabiceCena wybranej oferty22 500 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 246 801 zł. Złożono 14 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 246 801 zł
- Liczba ofert
- 14 ofertłącznie, 6 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
101 wpisów- Wynik postępowania
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
21 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
23 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
06 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
01 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
20 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
24 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
27 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
28 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
06 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
13 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
20 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
20 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
20 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
23 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
29 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
01 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
01 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
01 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
10 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
10 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
24 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
29 marca 2023
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.