- Umowa zawartaCzęść 1Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty53 569 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Bertz Medical Sp. z o.o. Sp.k.· KomornikiCena wybranej oferty108 798 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Neomed Polska Sp. z o.o.· PiasecznoCena wybranej oferty64 225 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Zarys International Group Sp. z o.o.Sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty353 zł2 oferty
- UnieważnionaCzęść 5
- Umowa zawartaCzęść 6Coloplast Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty16 936 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 7Zarys International Group Sp. z o.o. Sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty74 900 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 8Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty171 480 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9Skamex Sp. z o.o.· ŁódźCena wybranej oferty2500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Vygon Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty30 450 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 11Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty394 175 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty8400 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13Zarys International Group Sp. z o.o.Sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty67 190 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 14Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty36 971 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15Meditech X-Ray Sp. z o.o.· KomornikiCena wybranej oferty6615 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 16Skamex Sp. z o.o.· ŁódźCena wybranej oferty62 500 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 17
- Umowa zawartaCzęść 18Baxter Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty13 000 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 19
- Umowa zawartaCzęść 20Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty56 600 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 21Baxter Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty324 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 22Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty29 200 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 23Billmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty20 560 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 24
- Umowa zawartaCzęść 25Vygon Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty186 838 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 26Olympus Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty5702 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 27Olympus Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty51 350 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 28Bjeska Sp. z o.o.Sp.k.· PoznańCena wybranej oferty187 800 zł3 oferty
- UnieważnionaCzęść 29
- Umowa zawartaCzęść 30Biameditek Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty15 918 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 31Zarys International Group Sp. z o.o.Sp.k· ZabrzeCena wybranej oferty10 400 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 32
- UnieważnionaCzęść 33
- Umowa zawartaCzęść 34Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o.Sp.k.· TychyCena wybranej oferty3276 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 35Mac's Medical Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty15 680 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 36Beryl Med Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty96 000 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 37Vygon Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty21 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 38Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. Sp.k.· TychyCena wybranej oferty57 460 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 39EUMed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty7500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 40EUMed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty50 580 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 41EUMed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty27 120 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 42Egis Polska Dystrybucja Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty840 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 43Baxter Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty8750 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 44
- UnieważnionaCzęść 45
- Umowa zawartaCzęść 46CitoNet - Warszawa Sp. z o.o.· ToruńCena wybranej oferty96 200 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 47CitoNet - Warszawa Sp. z o.o.· ToruńCena wybranej oferty40 620 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 48Medtronic Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty96 480 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 49Rovers Polska Sp. z o.o.· PiasecznoCena wybranej oferty2000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 50Baxter Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty11 820 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 51
- Umowa zawartaCzęść 52Zarys International Group Sp. z o.o. Sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty57 800 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 53Beryl Med Poland Sp. z o.o.o· WarszawaCena wybranej oferty25 420 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 54Olympus Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty34 002 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 55Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.· PabianiceCena wybranej oferty2 799 674 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 56Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty32 364 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 57Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty100 590 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 58Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty136 452 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 59
- Umowa zawartaCzęść 60Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty95 940 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 61Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1440 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 62Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty93 276 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 63Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty334 596 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 64Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty209 574 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 65Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty4176 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 66Promedica Toruń Sp. z o.o.· ToruńCena wybranej oferty13 398 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 67Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty29 100 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 68Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty636 997 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 69
- Umowa zawartaCzęść 70Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty10 440 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 71Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty62 880 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 72Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty35 403 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 73
Ogłoszenie TED
Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 7 249 277 zł. Złożono 86 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 7 249 277 zł
- Liczba ofert
- 86 ofertłącznie, 73 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
101 wpisów- Ogłoszenie
27 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
10 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
10 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
16 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
21 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
23 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
06 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
01 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
20 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
24 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
27 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
28 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
06 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
13 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
20 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
20 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
20 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
23 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
29 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
01 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
01 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
01 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
27 stycznia 2023
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.