- Umowa zawartaCzęść 1Narodowym Centrum Badań Jądrowych· OtwockCena wybranej oferty488 355 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Narodowym Centrum Badań Jądrowych· OtwockCena wybranej oferty141 557 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 629 912 zł. Złożono 2 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 629 912 zł
- Liczba ofert
- 2 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
65 wpisów- Ogłoszenie
04 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
13 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
20 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
26 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
27 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
10 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
10 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
16 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
23 kwietnia 2021
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
04 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
09 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
21 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
16 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.