Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
748 500 zł
Umowa zawarta
12 marca 2026
Okres realizacji
do 30 września 2028
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 628 620 zł – 6 385 920 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 19% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena40%Doświadczenie zawodowe osób skierowanych do realizacji zamówienia (D)50%Jakość świadczenia usługi10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kampania reklamowa Google Ads dla Biura Rekrutacji i Szkoły Doktorskiej

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Kampania reklamowa Google Ads dla Biura Rekrutacji i Szkoły Doktorskiej”, wybierając ofertę wykonawcy Orange Juice sp. z o.o. Wartość umowy: 748 500 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy We WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 17 marca 2026
Wartość umowy
748 500 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lutego 2026

    Termin ofert: 17 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 marca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, w tym jedna (firmy Netwise Sp. z o.o.) została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (brak wymaganych załączników).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Orange Juice sp. z o.o. (Wrocław), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 748 500,00 zł (umowę zawarto 12 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 628 620,00 zł do 6 385 920,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2028 r..

  • 6

    Zamówienie nie zostało podzielone na części, a procedura dotyczyła wyłącznie usługi kampanii Google Ads dla celów rekrutacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail