AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przeprowadzenie kampanii outdoorowej pn. „Dolny Śląsk. Czas dla rodziny”

Zamawiający Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Przeprowadzenie kampanii outdoorowej pn. „Dolny Śląsk. Czas dla rodziny””. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00. Wadium: 800 zł.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 221 623 zł
Wadium
800 zł
Termin składania ofert
8 września 2026, 10:00
5d 15h
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 8 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kampanii outdoorowej pn. „Dolny Śląsk. Czas dla rodziny” na 1 nośniku typu siatka wielkoformatowa.

  • 2

    KryteriaJedynym kryterium oceny jest cena 100%, a warunki udziału w postępowaniu nie są określone.

  • 3

    ZakresWykonawca ma wskazać w formularzu ofertowym lokalizację 1 sztuki siatki wielkoformatowej, a brak identyfikowalnych informacji o lokalizacji skutkuje odrzuceniem oferty.

  • 4

    RyzykoZamówienie nie obejmuje części, trwa 70 dni, nie przewidziano opcji, wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,3 ofert na postępowanie przy 169 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934644

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wybrzeże Juliusza Słowackiego 12-14

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-411

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@dolnyslask.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.umwd.dolnyslask.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie kampanii outdoorowej pn. „Dolny Śląsk. Czas dla rodziny”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aac4a2c9-43c9-4553-90d2-08cfca02702f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414376

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043870/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.44 Kampania outdoorowa promująca rodzinę

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umwd-dolnyslask.logintrade.net/zapytania_email,238825,0451064c7691c13a1a90e84b93f3d240.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie
dokumentów lub oświadczeń odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Zamawiający nie dopuszcza innego sposobu komunikacji niż przez platformę zakupową Logintrade S.A. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcą odbywa się zgodnie z rozporządzeniem w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji. W postępowaniu o udzielenie zamówienia ofertę, oświadczenia, o których mowa w rozdziale VIII pkt 1 SWZ, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w
postaci elektronicznej, opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym za pośrednictwem platformy zakupowej. Za datę wpływu wymienionych dokumentów przyjmuje się datę i godzinę ich zarejestrowania na platformie zakupowej. Informacje o wymaganiach technicznych dotyczących platformy zakupowej określone zostały w Załączniku nr 6 do SWZ. Strona internetowa:
https://umwd-dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Wykonawcy przygotowują i składają swoje oferty wraz z wskazanymi wszystkimi załącznikami zgodnie z wymaganiami niniejszej SWZ pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Ofertę należy złożyć za
pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postępowania.
2. Do przygotowania oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu osobistego lub podpisu zaufanego. Wymagania techniczne, które muszą spełniać urządzenia informatyczne w celu korzystania ze strony internetowej prowadzonego postępowania (platformy zakupowej) opisane zostały w
Załączniku nr 6 do SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Klauzula dotycząca obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 ust. 1 i 2
rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

DOK-IZ-II.272.69.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kampanii outdoorowej pn. „Dolny Śląsk. Czas dla rodziny” na nośniku typu siatka wielkoformatowa 1 sztuka.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy stanowiącym wraz z Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ) Załącznik nr 5 do SWZ.
3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp oraz nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
4. Wykonawca przedstawi w Formularzu ofertowym (wzór Formularza ofertowego stanowi Załącznik nr 1 do SWZ) propozycję lokalizacji 1 sztuki siatki wielkoformatowej. Szczegółowe wymagania dotyczące nośnika typu siatka wielkoformatowa oraz jej lokalizacji są opisane w Załączniku nr 1 do Projektu umowy SOPZ. Niepodanie informacji o lokalizacji ekspozycji lub podanie niepełnych (uniemożliwiających jego identyfikację) informacji o lokalizacji w Formularzu ofertowym lub podanie lokalizacji, która nie spełnia wymagań określonych w Załączniku nr 1 do Projektu umowy skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, jako takiej, której treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

4.2.6.)Główny kod CPV

79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy wyborze oferty Zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami:
l.p. Kryterium Waga *
1. Cena (C) 100% (100% = 100,00 pkt)
* wg zasady 1% = 1 pkt
Liczba punktów za kryterium: „Cena” (C) – zostanie obliczona, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, w następujący sposób:
C=(( C_min)/C_n ) x 100 [PKT]
gdzie:
C – liczba punktów za kryterium „Cena” przyznana ocenianej ofercie
Cmin – najniższa cena spośród ocenianych ofert
Cn – cena oferty ocenianej
Do oceny przyjmuje się cenę oferty brutto. Ocenie podlegać będą wyłącznie oferty niepodlegające odrzuceniu.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

5. Podmiotowe środki dowodowe wymagane od Wykonawcy obejmują:
1) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ). W/w oświadczenie nie będzie wymagane w przypadku złożenia w postępowaniu tylko jednej oferty.
2) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w pkt 1, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych w rozdziale VI pkt 1 ppkt 1-4 i 6 SWZ (wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ).
6. Podmiotowe środki dowodowe mogą zostać zastąpione ważnym certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, wyłącznie w zakresie, w jakim certyfikat potwierdza brak podstaw wykluczenia w zakresie odpowiadającym wymaganiom określonym w SWZ. Certyfikat nie zastępuje podmiotowych środków dowodowych dotyczących podstaw wykluczenia nieobjętych certyfikacją, w szczególności art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
7. W przypadku posługiwania się certyfikatem, o którym mowa w pkt. 6, wykonawca wskazuje w oświadczeniu składanym wraz z ofertą, że będzie posługiwał się certyfikatem oraz podaje numer i oznaczenie certyfikatu, nazwę podmiotu certyfikującego, okres ważności certyfikacji oraz zakres, w jakim certyfikat ma potwierdzić brak podstaw wykluczenia.
8. Certyfikat zastępuje odpowiednie podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie w jakim z jego treści wynika potwierdzenie braku podstaw wykluczenia określonych w SWZ. Jeśli certyfikat obejmuje wyłącznie część podstaw wykluczenia wykonawca jest zobowiązany wykazać pozostały zakres zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
9. Zamawiający dokonuje oceny skuteczność certyfikatu z uwzględnieniem zakresu certyfikacji, okresu jej ważności, statusu certyfikacji ujawnionego w bazie certyfikacji oraz zgodności certyfikacji z wymaganiami określonymi w SWZ.
10. W przypadku zawieszenia ważności certyfikacji lub utraty ważności certyfikatu w toku postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający wzywa wykonawcę do złożenia, w wyznaczonym terminie podmiotowych środków dowodowych w zakresie w jakim certyfikat miał potwierdzić brak podstaw wykluczenia.
11. Złożenie certyfikatu nie wyłącza uprawnienia zamawiającego do żądania wyjaśnień w przypadkach przewidzianych przepisami ustawy Pzp oraz ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w szczególności w razie powzięcia uzasadnionych wątpliwości co do zakresu certyfikacji, jej aktualności albo zgodności certyfikatu z wymaganiami niniejszego postępowania.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

NIE DOTYCZY - Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w zakresie wskazanym przez Zamawiającego – zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ.
2. Oświadczenie, o którym mowa w pkt 1, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia w przedmiotowym postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego środki dowodowe.
3. Jeżeli wykonawca będzie posługiwał się certyfikatem na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia (zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych Dz.U. z 2025 poz. 1235), w oświadczeniu stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, zamieszcza informację o certyfikacie. Wykonawca powinien podać dane umożliwiające identyfikację certyfikatu, ustalenie podmiotu certyfikującego, odnalezienie certyfikatu w bazie oraz ustalenie zakresu, w jakim wykonawca zamierza się nim posługiwać. W tym celu Wykonawca powinien wskazać w oświadczeniu:
- numer i oznaczenie certyfikatu,
- nazwę podmiotu certyfikującego,
- okres ważności certyfikatu oraz
- zakres podstaw wykluczenia, w odniesieniu do których będzie się nim posługiwał.
3. Wraz z ofertą (wzór Formularza ofertowego stanowi Załącznik nr 1 do SWZ) należy złożyć następujące dokumenty i oświadczenia:
1) dokument, z którego wynika umocowanie do reprezentowania Wykonawcy; jeśli ofertę podpisuje pełnomocnik – dokument pełnomocnictwa oraz dokument, z którego wynika uprawnienie dla osoby udzielającej pełnomocnictwa, do dokonania takiej czynności, jeżeli takie umocowanie nie wynika z dokumentów ogólnie dostępnych w bezpłatnych rejestrach, takich jak CEiDG lub KRS,z zastrzeżeniem, że w wypadku ogólnie dostępnych rejestrów prowadzonych w innych językach niż język polski Zamawiający może żądać od Wykonawcy przedstawienia tłumaczenia na język polski pobranych samodzielnie przez Zamawiającego dokumentów. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo rodzajowe do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego;
2) oświadczenie, o którym mowa w rozdziale VIII pkt 1 SWZ (wzór - Załącznik nr 2 do SWZ), a w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia z zastrzeżeniem postanowienia rozdziału IX pkt 2 SWZ;

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
1.Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 800,00 zł (słownie

osiemset złotych 00/100). Wadium wnoszone w pieniądzu należy wnieść przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: Erste Bank Polska S.A. – 25 1090 0075 0000 0011 7702 0005 z adnotacją: „Wpłata wadium – nr sprawy: DOK-IZ-II.272.69.2026. Szczegółowy opis wymagań dot. wadium został opisany w Rozdziale XII SWZ.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z pełnomocnikiem. Pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty.
2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenia, o których mowa w rozdziale VIII pkt 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenie te potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania w zakresie wskazanym przez Zamawiającego.
3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców dokumenty i oświadczenia, dotyczące podstaw wykluczenia składa każdy z Wykonawców.
4. Wspólników spółki cywilnej traktuje się jak Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia.
5. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia może posłużyć się ważnym certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, w zakresie objętym ważną certyfikacją oraz wskazanym przez wykonawcę w oświadczeniu stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Projekt umowy wraz z SOPZ stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
2. Wszelkie zmiany w umowie dopuszczone w granicach unormowań ustawy Pzp.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy zgodnie z Projektem umowy.
4. Wszelkie zmiany i uzupełnienia umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności za zgodą Stron umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-08 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej https://umwd-dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-08 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-07

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  • 7.
    Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 poz. 514), zwanej dalej „ustawą”, z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie ustawy Pzp wyklucza się:
  • 1)
    wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
  • 2)
    wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U. z 2025 poz. 644) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
  • 3)
    wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy o rachunkowości, jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy.
    Powyższe wykluczenie następuje na okres trwania ww. okoliczności. W przypadku Wykonawcy wykluczonego na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy, zamawiający odrzuca ofertę takiego Wykonawcy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79341400-0Usługi prowadzenia kampanii reklamo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
221 623 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 275 zł555 521 zł
Rozstęp międzykwartylowy
411 246 zł
Źródło próbki
CPV 79341400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 275 zł
Mediana
221 623 zł
Górny kwartyl
555 521 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 08.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Tak. Wadium określono na 800 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79341400-0 (Usługi prowadzenia kampanii reklamowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.