AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Umowa ramowa - postepowanie na usługi agencyjne sprzedaży energii elektrycznej

Zamawiający ENEA Eko Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Umowa ramowa - postepowanie na usługi agencyjne sprzedaży energii elektrycznej”. Termin składania ofert upływa 29 września 2026, 12:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: ENEA Eko Sp. z o.o. z siedzibą w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
29 września 2026, 12:00
28d 9h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 29 września 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 29 września 2026 roku o godzinie 12:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 48 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Umowa ramowa - postepowanie na usługi agencyjne sprzedaży energii elektrycznej.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

ENEA Eko Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

NIP

5253013142

Adres

Al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Umowa ramowa - postepowanie na usługi agencyjne sprzedaży energii elektrycznej

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

79342300-6 - Usługi dla klientów

Dodatkowe kody CPV

09310000-5 - Elektryczność; 79990000-0 - Różne usługi dla przedsiębiorstw; 79342000-3 - Usługi marketingowe; 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi; 65400000-7 - Przesył i stacje innych źródeł energii

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-29 12:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Wykonawcy zobowiązani są do wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp oraz w art. 109 ust. 1 pkt. 1 -4, 6 i 9 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 23.10.2025)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79342300-6Usługi dla klientów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 29.09.2026, 12:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
ENEA Eko Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79342300-6 - Usługi dla klientów. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.