Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
172 556 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa kamizelek kuloodpornych Lp. Nazwa artykułu j.m. Ilość 1 Kamizelka kuloodporna szt. 10
    Wartość umowy
    21 003 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa hełmów kuloodpornych Lp. Nazwa artykułu j.m. Ilość 1 Hełm kuloodporny szt. 10
    Wartość umowy
    10 561 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa środków ochrony Lp. Nazwa artykułu j.m. Ilość 1 Zestaw ochronny udaroodporny szt. 30 2 Kask ochronny udaroodporny szt. 40
    Wartość umowy
    89 536 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa kajdanek Lp. Nazwa artykułu j.m. Ilość 1 Kajdanki zakładane na ręce szt. 10 2 Kajdanki zakładane na ręce typu „szkolnego” szt. 28 3 Kajdanki zespolone na ręce-nogi szt. 8
    Wartość umowy
    6322 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa masek przeciwgazowych Lp. Nazwa artykułu j.m. Ilość 1 Maska przeciwgazowa szt. 15
    Wartość umowy
    13 335 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Dostawa tarcz ochronnych Lp. Nazwa artykułu j.m. Ilość 1 Tarcza ochronna krótka szt. 10 2 Tarcza ochronna długa szt. 10
    Wartość umowy
    30 800 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dostawa pałek wielofunkcyjnych Lp. Nazwa artykułu j.m. Ilość 1 Pałka wielofunkcyjna szt. 15 2 Uchwyt do pałki wielofunkcyjnej szt. 30
    Wartość umowy
    999 zł
    1 oferta
  8. Unieważniona
    Część 8Dostawa celowników kolimatorowych Lp. Nazwa artykułu j.m. Ilość 1 Celownik kolimatorowy szt. 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków ochrony dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej

Zamawiający Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej (Sucha, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa środków ochrony dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 172 556 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w SuchejSucha, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 11 października 2024
Łączna wartość umów
172 556 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 7 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: BulletProof PPE Polska sp. z o.o. (części 1, 2, 3); "INTER-ARK" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. (części 4, 7); DHP Safety Dariusz Packi (część 5); Awares Sp. z o.o. (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 172 555,50 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000821091

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

144

1.5.2.)Miejscowość

Sucha

1.5.3.)Kod pocztowy

89-526

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.5.7.)Numer telefonu

52 33 412 25

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

os_sucha@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ossw_sucha

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa środków ochrony dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c6cd1a46-7ef3-4adb-825f-fb19d6c594a1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00541797

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00232534/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa środków ochrony dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00423938

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OSS.2232.237.2024.SZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

202877,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Dostawa kamizelek kuloodpornych
Lp.
Nazwa artykułu j.m. Ilość
1 Kamizelka kuloodporna szt. 10

4.5.3.)Główny kod CPV

35815100-1 - Kamizelki kuloodporne

4.5.5.)Wartość części

21300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Dostawa hełmów kuloodpornych
Lp.
Nazwa artykułu j.m. Ilość
1 Hełm kuloodporny szt. 10

4.5.3.)Główny kod CPV

18444110-7 - Hełmy

4.5.5.)Wartość części

10561,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: Dostawa środków ochrony
Lp.
Nazwa artykułu j.m. Ilość
1 Zestaw ochronny udaroodporny szt. 30
2 Kask ochronny udaroodporny szt. 40

4.5.3.)Główny kod CPV

18410000-6 - Odzież specjalna

4.5.5.)Wartość części

90186,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4: Dostawa kajdanek
Lp.
Nazwa artykułu j.m. Ilość
1 Kajdanki zakładane na ręce szt. 10
2 Kajdanki zakładane na ręce typu „szkolnego” szt. 28
3 Kajdanki zespolone na ręce-nogi szt. 8

4.5.3.)Główny kod CPV

35200000-6 - Sprzęt policyjny

4.5.5.)Wartość części

13630,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5: Dostawa masek przeciwgazowych
Lp.
Nazwa artykułu j.m. Ilość
1 Maska przeciwgazowa szt. 15

4.5.3.)Główny kod CPV

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.5.5.)Wartość części

15000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6: Dostawa tarcz ochronnych
Lp.
Nazwa artykułu j.m. Ilość
1 Tarcza ochronna krótka szt. 10
2 Tarcza ochronna długa szt. 10

4.5.3.)Główny kod CPV

18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.5.)Wartość części

41000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7: Dostawa pałek wielofunkcyjnych
Lp.
Nazwa artykułu j.m. Ilość
1 Pałka wielofunkcyjna szt. 15
2 Uchwyt do pałki wielofunkcyjnej szt. 30

4.5.3.)Główny kod CPV

18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.5.)Wartość części

1200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8:Dostawa celowników kolimatorowych
Lp.
Nazwa artykułu j.m. Ilość
1 Celownik kolimatorowy szt. 4

4.5.3.)Główny kod CPV

18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.5.)Wartość części

10000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21002,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21002,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
BulletProof PPE Polska sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "Trop" Hubert Smugowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992983865

7.3.3)Ulica

Zaporoska 46/U1A

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

53-519

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21002,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-13 do 2024-11-14

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10561,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10561,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
BulletProof PPE Polska sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "Trop" Hubert Smugowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992983865

7.3.3)Ulica

Zaporoska 46/U1A

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

53-519

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10561,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-13 do 2024-11-14

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

89536,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

216100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89536,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
BulletProof PPE Polska sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "Trop" Hubert Smugowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992983865

7.3.3)Ulica

Zaporoska 46/U1A

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

53-519

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89536,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-13 do 2024-11-14

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6322,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6322,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6322,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"INTER-ARK" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5240102553

7.3.3)Ulica

Wileńska 33

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-414

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6322,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-13 do 2024-11-14

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13335,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13335,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13335,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DHP Safety Dariusz Packi

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9580080574

7.3.3)Ulica

Hutnicza 24

7.3.4)Miejscowość

Rumia

7.3.5)Kod pocztowy

84-230

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13335,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-13 do 2024-11-14

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Awares Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393861888

7.3.3)Ulica

Ryżowa 49

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-495

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-13 do 2024-11-14

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

999,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

999,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

999,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"INTER-ARK" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5240102553

7.3.3)Ulica

Wileńska 33

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-414

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

999,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-13 do 2024-11-14

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym pn.: „Dostawa środków ochrony dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej” w zakresie części 8 – Dostawa celowników kolimatorowych ze względu na brak ofert.

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35815100-1Kamizelki kuloodporne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
355 285 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
332 095 zł583 443 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 348 zł
Źródło próbki
CPV 35815· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
332 095 zł
Mediana
355 285 zł
Górny kwartyl
583 443 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 172 556 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35815100-1 (Kamizelki kuloodporne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BulletProof PPE Polska sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.