Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawy mięsa i wędlin dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej oraz Oddziału Zamiejscowego w Zwartowie

Zamawiający Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej (Sucha, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy mięsa i wędlin dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej oraz Oddziału…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w SuchejSucha, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000821091

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

144

1.4.2.)Miejscowość

Sucha

1.4.3.)Kod pocztowy

89-526

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.4.7.)Numer telefonu

52 33 412 25

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

os_sucha@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0c778086-d7d6-49f5-a6ab-4cf3e7c6ee13

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413339

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00317146

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawy mięsa i wędlin dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
oraz Oddziału Zamiejscowego w Zwartowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Dostawy mięsa i wędlin dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej OZ Zwartowo
Lp. Nazwa artykułu j.m. Ilość
1 2 3 5
1 Boczek świeży kg 5
2 Golonka wieprzowa kg 50
3 Karkówka bez kości kg 400
4 Łopatka bez kości kg 450
5 Mięso mielone kg 100
6 Polędwiczki wieprzowe kg 5
7 Schab bez kości kg 500
8 Słonina kg 40
9 Szynka bez kości kg 850
10 Żeberka wieprzowe kg 250
11 Wołowina bez kości Kg 10
12 Filet z indyka Kg 250
13 Porcje rosołowe z kurczaka Kg 750
14 Skrzydełka z kurczaków Kg 10
15 Udka z kurczaka Kg 50
16 Kurczaki Kg 500
17 Bioderka z kurczaka Kg 500
18 Pałki z kurczaka Kg 30
19 Piersi z kurczaka Kg 1000
20 Wątroba drobiowa Kg 100
21 Flaki wołowe Kg 15
22 Wątroba wieprzowa Kg 150
23 Żołądki drobiowe Kg 50
24 Boczek wędzony Kg 200
25 Polędwica wędzona Kg 120
26 Karkówka wędzona kg 5
27 Schab wędzony kg 50
28 Baleron Kg 150
29 Salami Kg 20
30 Szynka gotowana kg 160
31 Szynka wędzona kg 100
32 Baton drobiowy Kg 15
33 Polędwica drobiowa Kg 75
34 Rolada drobiowa Kg 10
35 Kurczak w galarecie kg 10
36 Fantazja drobiowa kg 5
37 Mielonka drobiowa kg 100
38 Szynka drobiowa kg 95
39 Salceson czarny kg 40
40 Kaszanka kg 150
41 Salceson ozorkowy kg 5
42 Parówka serdelka kg 190
43 Parówka cienka kg 20
44 Parówka hot-dog kg 200
45 Kiełbasa śląska kg 200
46 Kiełbasa zwyczajna kg 250
47 Kiełbasa podwawelska kg 100
48 Kiełbasa toruńska kg 100
49 Kiełbasa grillowa kg 150
50 Kiełbaski śniadaniowe kg 200
51 Kabanosy kg 20
52 Kiełbasa biała parzona kg 250
53 Krakowska parzona kg 140
54 Krakowska sucha kg 10
55 Ogonówka kg 150
56 Metka kg 75
57 Mielonka wieprzowa kg 90
58 Mortadela Kg 150
59 Rolada wieprzowa kg 20
60 Szynka konserwowa prasowana kg 90
61 Szynka wieprzowa w galarecie z warzywami kg 10
62 Szynka wieprzowa kg 100
63 Zielonogórska wieprzowa kg 10
64 Przysmak w konserwie kg 110
65 Żywiecka wieprzowa kg 150
66 Pasztetowa kg 100
67 Pasztet pieczony kg 90
68 Pasztet (konserwa) kg 5
69 Konserwa wieprzowa kg 5

3.9.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15131130-5 - Wędliny

15112130-6 - Kurczęta

15113000-3 - Wieprzowina

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-08-05 do 2026-08-04

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Pomorskie Centrum Mięsne K&K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5832890981

4.3.3.)Ulica

ul. Knyszyńska 16A/2

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.5.)Kod pocztowy

80-180

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

173860,95 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00396248/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

158481,31 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.