Dostawa środków ochrony dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
Zamawiający Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej (Sucha, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa środków ochrony dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=59, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie
22 lipca 2024
Termin ofert: 31 lipca 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
11 października 2024
2 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
04 grudnia 2024
- Wykonanie umowy
04 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 grudnia 2024
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000821091 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 144 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sucha |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-526 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL618 - Świecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 52 33 412 25 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | os_sucha@sw.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.sw.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c6cd1a46-7ef3-4adb-825f-fb19d6c594a1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00633075 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-12-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00423938 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa środków ochrony dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 5: Dostawa masek przeciwgazowych |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-09-13 do 2024-11-14 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | DHP Safety Dariusz Packi |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9580080574 |
| 4.3.3.) | Ulica | Hutnicza 24 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rumia |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 84-230 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 13335,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00541797/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-09-25 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 13335,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →