Wynik częściowy: umowy w 6 z 8 części, 2 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
279 519 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia w części 1 są: Sukcesywne dostawy ryb przetworzonych i konserwowych dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 a_zmodyfikowanym do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    84 361 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia w części 2 są: Sukcesywne dostawy produktów mleczarskich dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 b do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia w części 3 są: Sukcesywne dostawy drobiu dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 c do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    62 491 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia w części 4 są: Sukcesywne dostawy makreli wędzonej dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał. nr 1d do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    2562 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia w części 5 są: Sukcesywne dostawy oleju dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 e do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    18 329 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia w części 6 są: Sukcesywne dostawy owoców i warzyw dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 f do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    23 589 zł
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 7Przedmiotem zamówienia w części 7 są: Sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych do Restauracji Wojciech dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 g do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  8. Umowa zawarta
    Część 8Przedmiotem zamówienia w części 8 są: Sukcesywne dostawy owoców i warzyw przetworzonych dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 h do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    88 186 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

Zamawiający Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. (Lądek-Zdrój, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 279 519 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
279 519 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 6 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: FISCHLAND Jan Augustynik (części 1, 4); Gobarto S.A. (część 3); PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska (część 5); ZUMAX Krzysztof Molka (część 6) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 279 519,02 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288283

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wolności 4

1.5.2.)Miejscowość

Lądek-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

57-540

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.)Numer telefonu

748115470

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.kostecka@uzdrowisko-ladek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uzdrowisko-ladek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ladek-dlugopole

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b256eb3f-485a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00003363

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-01-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00275976/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.14.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

451901,02 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 1 są: Sukcesywne dostawy ryb przetworzonych i konserwowych dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 a_zmodyfikowanym do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.5.)Wartość części

37224,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 2 są: Sukcesywne dostawy produktów mleczarskich dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 b do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

218657,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 3 są: Sukcesywne dostawy drobiu dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 c do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15112000-6 - Drób

4.5.5.)Wartość części

77798,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 4 są: Sukcesywne dostawy makreli wędzonej dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał. nr 1d do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15234000-7 - Ryby wędzone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15241500-4 - Makrela

4.5.5.)Wartość części

1958,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 5 są: Sukcesywne dostawy oleju dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 e do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15411100-3 - Olej roślinny

15411110-6 - Oliwa z oliwek

4.5.5.)Wartość części

10060,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 6 są: Sukcesywne dostawy owoców i warzyw dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 f do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03221000-6 - Warzywa

4.5.5.)Wartość części

23368,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 7 są: Sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych do Restauracji Wojciech dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 g do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03222110-7 - Owoce tropikalne

15831000-2 - Cukier

15842200-4 - Produkty z czekolady

15871210-9 - Sos sojowy

15871260-4 - Sosy

4.5.5.)Wartość części

19941,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 8 są: Sukcesywne dostawy owoców i warzyw przetworzonych dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 h do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15321000-4 - Soki owocowe

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

15332100-5 - Przetworzone owoce

15332200-6 - Dżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania

4.5.5.)Wartość części

62891,93 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84361,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84361,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84361,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FISCHLAND Jan Augustynik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8810000036

7.3.3)Ulica

Trzebieszowice 12

7.3.4)Miejscowość

Trzebieszowice

7.3.5)Kod pocztowy

57-540

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84361,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-01 do 2022-06-06

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

62491,43 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62491,43 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

62491,43 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gobarto S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6991781489

7.3.3)Ulica

Wspólna 70

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-687

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

62491,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-01 do 2022-06-06

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2562,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2562,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2562,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fischland Jan Augustynik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8810000036

7.3.3)Ulica

Trzebieszowice 12

7.3.4)Miejscowość

Trzebieszowice

7.3.5)Kod pocztowy

57-540

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2562,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-01 do 2022-06-06

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18329,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18507,93 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18329,33 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6181002068

7.3.3)Ulica

Żołnierska 20a

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18329,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-01 do 2022-06-06

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23589,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23589,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23589,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZUMAX Krzysztof Molka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6222508570

7.3.3)Ulica

Ostrowska 123

7.3.4)Miejscowość

Sieroszewice

7.3.5)Kod pocztowy

63-405

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23589,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-01 do 2022-06-06

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty w tej części zamówienia

Sekcja 29

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88185,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88185,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88185,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LAKTIS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8831872215

7.3.3)Ulica

Wyspiańskiego 40

7.3.4)Miejscowość

Kłodzko

7.3.5)Kod pocztowy

57-300

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88185,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-01 do 2022-06-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 89 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 917 zł567 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
367 596 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 917 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
567 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lądek-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 279 519 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FISCHLAND Jan Augustynik (Trzebieszowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.