Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

Zamawiający Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. (Lądek-Zdrój, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 232 971 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288283

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wolności 4

1.4.2.)Miejscowość

Lądek-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

57-540

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.)Numer telefonu

748115470

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.kostecka@uzdrowisko-ladek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uzdrowisko-ladek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b256eb3f-485a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00233096

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-06-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00275976/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 6 są: Sukcesywne dostawy owoców i warzyw dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 f do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

03221000-6 - Warzywa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-01-01 do 2022-06-06

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZUMAX Krzysztof Molka

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6222508570

4.3.3.)Ulica

Ostrowska 123

4.3.4.)Miejscowość

Sieroszewice

4.3.5.)Kod pocztowy

63-405

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

23589,44 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00003363/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-06-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmianie ulega stawka podatku VAT na podstawie ustawy z dnia 13 stycznia 2022r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmianie ulega 5% stawka podatku VAT na podstawie ustawy z dnia 13 stycznia 2022r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług na stawkę podatku VAT obniżoną do wysokości 0%.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

13292,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03220000-9Warzywa, owoce i orzechy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
232 971 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
46 526 zł413 603 zł
Rozstęp międzykwartylowy
367 077 zł
Źródło próbki
CPV 03220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
46 526 zł
Mediana
232 971 zł
Górny kwartyl
413 603 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lądek-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03220000-9 (Warzywa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.