Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

Zamawiający Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. (Lądek-Zdrój, Dolnośląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288283

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wolności 4

1.4.2.)Miejscowość

Lądek-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

57-540

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.)Numer telefonu

748115470

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.kostecka@uzdrowisko-ladek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uzdrowisko-ladek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b256eb3f-485a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.3.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00192834

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2022-06-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00275976/02

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 5 są: Sukcesywne dostawy oleju dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał.nr 1 e do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

15411100-3 - Olej roślinny

15411110-6 - Oliwa z oliwek

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2021-12-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

od 2022-01-01 do 2022-06-06

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska

4.3.3.)Ulica

Żołnierska 20a

4.3.4.)Miejscowość

Kalisz

4.3.5.)Kod pocztowy

62-800

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

18329,33 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2022/BZP 00003363/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2022-04-22

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Odnosząc się do bieżącej, trudnej sytuacji gospodarczej w związku z konfliktem zbrojnym na Ukrainie, w tym również konsekwencji spowodowanych wystąpieniem epidemii COVID-19, działając w oparciu o art. 15 r ustawy z dnia 3 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz na podstawie art. 455 ust. 1 pkt.4) Ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2021r., poz. 1129 ze zm.) Strony zgodnie postanawiają wprowadzić następujące zmiany do umowy.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Wprowadza się zmiany w zapisach umowy polegające na zwiększeniu o 10% cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

940,37

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15400000-2Oleje i tłuszcze zwierzęce lub rośl…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lądek-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15400000-2 (Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.