Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

Zamawiający Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. (Lądek-Zdrój, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288283

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wolności 4

1.4.2.)Miejscowość

Lądek-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

57-540

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.)Numer telefonu

748115470

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.kostecka@uzdrowisko-ladek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uzdrowisko-ladek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b256eb3f-485a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00233048

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-06-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00275976/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 4 są: Sukcesywne dostawy makreli wędzonej dla Uzdrowiska Lądek-Długopole zgodnie z zał. nr 1d do SWZ formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia zał. nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

15234000-7 - Ryby wędzone

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15241500-4 - Makrela

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-01-01 do 2022-06-06

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Fischland Jan Augustynik

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8810000036

4.3.3.)Ulica

Trzebieszowice 12

4.3.4.)Miejscowość

Trzebieszowice

4.3.5.)Kod pocztowy

57-540

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2562,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00003363/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-06-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmianie ulega stawka podatku VAT na podstawie ustawy z dnia 13 stycznia 2022r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmianie ulega 5% stawka podatku VAT na podstawie ustawy z dnia 13 stycznia 2022r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług na stawkę podatku VAT obniżoną do wysokości 0%.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

480,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lądek-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15234000-7 (Ryby wędzone). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.