Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Alcon Polska Sp. z o.o.· Warszawa
Cena wybranej oferty
3 369 417 zł
Umowa zawarta
18 stycznia 2021
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Ogłoszenie TED

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Cena wybranej oferty: 3 369 417 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej PodlaskiejBiała Podlaska, Lubelskieopublikowano 22 lutego 2021
Cena wybranej oferty
3 369 417 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

34 wpisów
  1. Wynik postępowania

    04 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik postępowania

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wynik postępowania

    12 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wynik postępowania

    18 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wynik postępowania

    19 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wynik postępowania

    19 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie

    01 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    09 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    16 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowaniaBieżące

    22 lutego 2021

  12. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    12 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    12 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie

    12 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wynik postępowania

    22 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wynik postępowania

    23 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wynik postępowania

    24 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wynik postępowania

    31 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wynik postępowania

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    06 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wynik postępowania

    12 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie

    14 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    16 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wynik postępowania

    19 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wynik postępowania

    28 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wynik postępowania

    05 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wynik postępowania

    12 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wynik postępowania

    14 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wynik postępowania

    18 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biała Podlaska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 369 417 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 - Materiały medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.