- Umowa zawartaCzęść 8Alpinus Chemia Sp. z o.o.· Solec KujawskiCena wybranej oferty154 000 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 9Schulke Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty56 804 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 10Alpinus Chemia Sp. z o.o.· Solec KujawskiCena wybranej oferty97 400 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 11Medisept Sp. z o.o.· KonopnicaCena wybranej oferty504 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12Schulke Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty104 725 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13Schulke Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty598 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15Biachem Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty10 350 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 16Schulke Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty13 795 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 17Schulke Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1927 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 18Schulke Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty11 242 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 19Kikgel Sp. z o.o.· UjazdówCena wybranej oferty17 600 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 21Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty4400 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 473 344 zł. Złożono 33 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 473 344 zł
- Liczba ofert
- 33 ofertłącznie, 12 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1571, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
35 wpisów- Wynik postępowania
04 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
01 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
12 marca 2021
- Ogłoszenie
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
23 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
24 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
28 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
07 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie →