- Umowa zawartaCzęść 1Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A.· KrakówCena wybranej oferty28 800 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2Medisept Sp. z o.o.· MotyczCena wybranej oferty188 500 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Tuttomrd Farmacja Sp. z o.o.· Suchy LasCena wybranej oferty6888 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 5Medisept Sp. z o.o.· MotyczCena wybranej oferty14 950 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 6Alpinus Chemia Sp. z o.o.· Solec KujawskiCena wybranej oferty102 400 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 7Alpinus Chemia Sp. z o.o.· Solec KujawskiCena wybranej oferty41 000 zł6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 14Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A. Wrocław, Oddział Kraków· KrakówCena wybranej oferty41 000 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 20Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A.· KrakówCena wybranej oferty28 800 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 22Arsculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty24 100 zł2 oferty
Ogłoszenie TED
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 476 438 zł. Złożono 33 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 476 438 zł
- Liczba ofert
- 33 ofertłącznie, 9 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1571, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
38 wpisów- Wynik postępowania
04 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
01 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
09 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
22 marca 2021
- Wynik postępowania
23 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
24 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
28 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
07 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.