Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 652089-2025Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie

Zamawiający Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w.…”. Termin składania ofert minął 17 października 2025, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 9 października 2025
Termin składania ofert
17 października 2025, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 758 388 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego w Warszawie, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ.

  • 2

    ZakresZamówienie podzielone jest na 87 części, obejmujących m.in. akcesoria do pomiaru rzutu serca, endourologii, cewniki do nefrostomii, cewniki urologiczne i inne.

  • 3

    ZakresSzczegółowy opis każdej części zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

SZPITAL PRASKI P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie

Główny Kod CPV

33141000

Część nr LOT-0001

Część nr 1 - Akcesoria do pomiaru rzutu serca

Część nr LOT-0002

Część nr 2 - Akcesoria do zabiegów endourologii

Część nr LOT-0003

Część nr 3 - Cewnik do nefrostomii ( zestaw do wymiany nefrostomii)

Część nr LOT-0004

Część nr 4 - Cewniki tieman, nellaton, do odsysania,foley

Część nr LOT-0005

Część nr 5 - Cewniki urologiczne pooperacyjne, prowadnice

Część nr LOT-0006

Część nr 6 - Dializatory i dreny do aparatu do hemodializy Fresenius 4008

Część nr LOT-0007

Część nr 7 - Dren brzuszny

Część nr LOT-0008

Część nr 8 - Drenaż opłucnej

Część nr LOT-0009

Część nr 9 - Dreny , znaczniki chirurgiczne, pojemniki do popłuczyn oskrzelowych,, cewniki do karmienia noworodków z RTG

Część nr LOT-0010

Część nr 10 - Dreny, system do odsysania ran

Część nr LOT-0011

Część nr 11 - Dren płuczący do pompy Hamou Endomat

Część nr LOT-0012

Część nr 12 - Drobny sprzęt medyczny, sterylny

Część nr LOT-0013

Część nr 13 - Elektrody bipolarne do waporyzatora

Część nr LOT-0014

Część nr 14 - Elektrody do EKG AMBU, układ oddechowy do respiratora TYRYLOGY 202

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zamawiający wykluczy Wykonawcę z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w niżej wymienionych przepisach:
- art.7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
- art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r.
w sprawie zmiany Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-00
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
758 388 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 500 zł2 563 207 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 336 707 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 500 zł
Mediana
758 388 zł
Górny kwartyl
2 563 207 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.