- Umowa zawartaCzęść 2SKAMEX Spółka Akcyjna· ŁódzCena wybranej oferty9439 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4BIALMED Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty37 914 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 9BIALMED Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty27 504 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 10IHT Polska Sp. z o.o.,· WarszawaCena wybranej oferty38 038 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12BIALMED Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty68 047 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 16Sinmed Sp z o.o· PrzyszowiceCena wybranej oferty31 536 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 20MAGA-HERBA JANUSZ OLSZÓWKA Sp. J· BłonieCena wybranej oferty9461 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 23BIALMED Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty115 020 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 32Sinmed Sp z o.o· PrzyszowiceCena wybranej oferty4053 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 35Sinmed Sp z o.o· PrzyszowiceCena wybranej oferty77 545 zł2 oferty
Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Zamawiający Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w.…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 418 557 zł. Złożono 29 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 418 557 zł
- Liczba ofert
- 29 ofertłącznie, 10 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 września 2025
Termin ofert: 6 października 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 października 2025
Nowy termin: 10 października 2025 10:00Zmienia wersję 572867-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 października 2025
Nowy termin: 17 października 2025 10:00Zmienia wersję 652089-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
13 listopada 2025
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 stycznia 2026
20 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
23 lutego 2026
9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
26 lutego 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 marca 2026
38 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
18 marca 2026
29 ofert5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
Ogłoszenie nie wymienia odrzuconych ofert ani wykluczonych wykonawców, poza ogólnym odniesieniem do przepisów o wykluczeniu związanych z agresją na Ukrainę i bezpieczeństwem narodowym.
- 2
WykonawcyWybrano 5 wykonawców: SKAMEX Spółka Akcyjna (Łódz), BIALMED Sp. z o.o. (Warszawa), IHT Polska Sp. z o.o. (Warszawa), Sinmed Sp z o.o (Przyszowice) oraz MAGA-HERBA JANUSZ OLSZÓWKA Sp. J (Błonie).
- 3
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 418 556,66 zł.
- 4
OfertyW postępowaniu złożono 29 ofert.
- 5
Postępowanie objęło dostawę jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku w 10 oddzielnych lotach, w tym m.in. cewników, igieł, masek krtaniowych i filtrów oddechowych, z realizacją w ciągu 12 miesięcy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SZPITAL PRASKI P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| NIP | 1132866688 |
| Adres | Aleja Solidarności 67, 03-401 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141000 |
| Dodatkowe kody CPV | 33157000-5 - Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający wykluczy Wykonawcę z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w niżej wymienionych przepisach:
- art.7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
- art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r.
w sprawie zmiany Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.