- Umowa zawartaCzęść 8BILLMED Sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty12 069 zł
- Umowa zawartaCzęść 14CIRRO Sp. z o.o.,· BiałystokCena wybranej oferty4679 zł
- Umowa zawartaCzęść 15BOWA INTERNATIONAL Sp. z o.o.· Złotkowo, Suchy LasCena wybranej oferty13 129 zł
- Umowa zawartaCzęść 18FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - S.A.· PoznańCena wybranej oferty316 582 zł
- Umowa zawartaCzęść 21ADVANCE EUROPE BIURO TECHNICZNO –HANDLOWE Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty11 199 zł
- Umowa zawartaCzęść 24COOK MEDICAL Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty225 892 zł
- Umowa zawartaCzęść 25MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty39 496 zł
- Umowa zawartaCzęść 29Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty340 501 zł
- Umowa zawartaCzęść 34MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty294 552 zł
- Umowa zawartaCzęść 33Medservice Sztandar Sp. z o.o.· GliwiceCena wybranej oferty3888 zł
- Umowa zawartaCzęść 38Stryker Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty104 760 zł
- Umowa zawartaCzęść 37JOHNSON & JOHNSON POLAND Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty11 038 zł
- Umowa zawartaCzęść 41BILLMED Sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty46 748 zł
- Umowa zawartaCzęść 43BIALMED Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty265 646 zł
- Umowa zawartaCzęść 44BIALMED Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty9225 zł
- Umowa zawartaCzęść 45MDS Cardio Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty17 185 zł
- Umowa zawartaCzęść 49MERCATOR MEDICAL S.A.· KrakówCena wybranej oferty42 343 zł
- Umowa zawartaCzęść 52ANMAR Sp. z o.o.· TychyCena wybranej oferty8537 zł
- Umowa zawartaCzęść 53BIALMED Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty217 854 zł
- Umowa zawartaCzęść 54BALTON Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty110 581 zł
- Umowa zawartaCzęść 55MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty115 691 zł
- Umowa zawartaCzęść 60MEDLAB PRODUCTS Sp. z o.o.· RaszynCena wybranej oferty72 329 zł
- Umowa zawartaCzęść 62ROVERS POLSKA Sp. z o.o.· PiasecznoCena wybranej oferty12 256 zł
- Umowa zawartaCzęść 63FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - S.A.· PoznańCena wybranej oferty309 242 zł
- Umowa zawartaCzęść 67DUTCHMED PL Sp. z o.o.· BydgoszczCena wybranej oferty2756 zł
- Umowa zawartaCzęść 69BIALMED Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty255 120 zł
- Umowa zawartaCzęść 85MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty33 912 zł
- Umowa zawartaCzęść 86INOMED POLSKA Sp. z o.o.· RokitnicaCena wybranej oferty10 336 zł
Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Zamawiający Szpital Praski P.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w.…”, wybierając 20 wykonawców. Łączna wartość ofert: 2 907 544 zł.
- Łączna wartość ofert
- 2 907 544 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 września 2025
Termin ofert: 6 października 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 października 2025
Nowy termin: 10 października 2025 10:00Zmienia wersję 572867-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 października 2025
Nowy termin: 17 października 2025 10:00Zmienia wersję 652089-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
13 listopada 2025
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
20 stycznia 2026
20 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
23 lutego 2026
9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
26 lutego 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 marca 2026
38 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 marca 2026
29 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 20 wykonawców: BILLMED Sp. z o.o. (WARSZAWA), CIRRO Sp. z o.o. (Białystok), BOWA INTERNATIONAL Sp. z o.o. (Złotkowo, Suchy Las), FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - S.A. (Poznań), ADVANCE EUROPE BIURO TECHNICZNO –HANDLOWE Sp. z o. o. (Warszawa) oraz 15 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 907 543,58 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SZPITAL PRASKI P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141000 |
| Dodatkowe kody CPV | 33157000-5 - Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0030 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Informacje dodatkowe
Zamawiający wykluczy Wykonawcę z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w niżej wymienionych przepisach:
- art.7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
- art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r.
w sprawie zmiany Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.