Dostawa aparatury medycznej oraz zasilacza UPS w związku z realizacją projektu pn. „Poprawa infrastruktury oraz rozwój opieki ambulatoryjnej i jednodniowej w Instytucie Matki i Dziecka” w ramach FEnIKS
Zamawiający Instytut Matki i Dziecka (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa aparatury medycznej oraz zasilacza UPS w związku z realizacją projektu pn.…”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 31 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 938 100 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 lipca 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 sierpnia 2026
Zmienia wersję 530835-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 120 dni.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa aparatury medycznej oraz zasilacza UPS w związku z realizacją projektu pn. „Poprawa infrastruktury oraz rozwój opieki ambulatoryjnej i jednodniowej w Instytucie Matki i….
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Quman Sp. z o. o. przy 2 ofertach.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 48% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 3,0 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Instytut Matki i Dziecka |
| NIP | 5250008471 |
| Adres | ul. Kasprzaka 17a, 01-211 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa aparatury medycznej oraz zasilacza UPS w związku z realizacją projektu pn. „Poprawa infrastruktury oraz rozwój opieki ambulatoryjnej i jednodniowej w Instytucie Matki i Dziecka” w ramach FEnIKS |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne; 33152000-0 - Inkubatory; 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne; 33167000-8 - Lampy chirurgiczne; 38423100-7 - Ciśnieniomierze; 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawcę którego aktywami zarządza likwidator lub sąd [art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp]. W celu wykazania braku podstawy wykluczenia z postępowania (na podstawie powyższej przesłanki): 1) wraz z ofertą
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 ustawy Pzp, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumie
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawcę którego działalność gospodarcza jest zawieszona [art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp]. W celu wykazania braku podstawy wykluczenia z postępowania (na podstawie powyższej przesłanki): 1) wraz z ofe
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawcę który znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji (innej upadłość) wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury [art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pz
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawcę będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46 lub 48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie lub w
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawcę będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego lub przestępstwo skarbowe (lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawcę będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudz
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawcę w stosunku do którego otwarto likwidację [art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp]. W celu wykazania braku podstawy wykluczenia z postępowania (na podstawie powyższej przesłanki): 1) wraz z ofertą nal
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wnio
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków i opłat, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowa
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-31 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.