Wynik częściowy: umowy w 6 z 7 części, 1 unieważniono7 części
Łączna wartość wybranych ofert
3 726 366 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Medtronic Poland Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    467 250 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Medtronic Poland Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    1 336 600 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy Tomyśl
    Cena wybranej oferty
    701 600 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Stryker Polska Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    1 184 516 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Balton Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    11 400 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Balton Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    25 000 zł
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 7
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 7 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Ogłoszenie TED

Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 3 726 366 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 26 listopada 2021
Łączna wartość ofert
3 726 366 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

101 wpisów
  1. Ogłoszenie

    04 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    04 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie

    13 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wynik postępowania

    19 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie

    20 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wynik postępowania

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowania

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowania

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Ogłoszenie

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Ogłoszenie

    26 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Ogłoszenie

    27 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie

    03 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie

    03 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wynik postępowania

    05 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie

    09 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie

    10 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie

    10 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie

    12 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie

    16 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    19 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wynik postępowania

    05 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wynik postępowania

    08 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wynik postępowania

    19 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wynik postępowania

    26 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wynik postępowania

    29 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wynik postępowania

    29 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    29 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wynik postępowania

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wynik postępowania

    06 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wynik postępowania

    14 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wynik postępowania

    23 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    30 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wynik postępowania

    30 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wynik postępowania

    03 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wynik postępowania

    03 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wynik postępowania

    14 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    17 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wynik postępowania

    19 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    28 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wynik postępowania

    31 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Ogłoszenie

    02 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Wynik postępowania

    02 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Wynik postępowania

    04 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Wynik postępowania

    04 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Ogłoszenie

    09 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Wynik postępowania

    11 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Ogłoszenie

    14 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Ogłoszenie

    14 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  56. Wynik postępowania

    21 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  57. Ogłoszenie

    21 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  58. Ogłoszenie

    22 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  59. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  60. Wynik postępowania

    09 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  61. Wynik postępowania

    13 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  62. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  63. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    16 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  64. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    16 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  65. Ogłoszenie

    16 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  66. Wynik postępowania

    23 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  67. Wynik postępowania

    26 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  68. Wynik postępowania

    03 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  69. Ogłoszenie

    03 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  70. Ogłoszenie

    06 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  71. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  72. Ogłoszenie

    09 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  73. Wynik postępowania

    11 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  74. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  75. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    31 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  76. Ogłoszenie

    01 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  77. Ogłoszenie

    08 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  78. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  79. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  80. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    17 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  81. Ogłoszenie

    20 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  82. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  83. Ogłoszenie

    22 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  84. Wynik postępowania

    24 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  85. Ogłoszenie

    27 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  86. Wynik postępowania

    28 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  87. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    29 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  88. Ogłoszenie

    06 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  89. Ogłoszenie

    13 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  90. Wynik postępowania

    20 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  91. Wynik postępowania

    20 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  92. Wynik postępowania

    20 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  93. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  94. Wynik postępowania

    03 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  95. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  96. Wynik postępowania

    12 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  97. Wynik postępowania

    15 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  98. Wynik postępowania

    15 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  99. Wynik postępowania

    15 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  100. Wynik postępowania

    15 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  101. Wynik postępowaniaBieżące

    26 listopada 2021

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 726 366 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 - Materiały medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.