- UnieważnionaCzęść 1
- UnieważnionaCzęść 2
- UnieważnionaCzęść 3
- UnieważnionaCzęść 4
- UnieważnionaCzęść 5
- UnieważnionaCzęść 6
- UnieważnionaCzęść 7
- UnieważnionaCzęść 8
- UnieważnionaCzęść 9
- UnieważnionaCzęść 10
- UnieważnionaCzęść 11
- UnieważnionaCzęść 12
- UnieważnionaCzęść 13
DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH
Postępowanie „DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH” zamawiającego Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) zostało unieważnione.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 074 026 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 kwietnia 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 maja 2026
Nowy termin: 9 czerwca 2026 08:00Zmienia wersję 244636-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 lipca 2026
24 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
22 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
27 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 sierpnia 2026
102 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
21 sierpnia 2026
58 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 sierpnia 2026
53 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
59 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
57 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
02 września 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
02 września 2026
37 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| REGON | 221964385 |
| Adres | UL. JANA PAWŁA II 50, 80-462 GDAŃSK |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33690000-3 - Różne produkty lecznicze |
| Dodatkowe kody CPV | 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0013 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
ze względu na obszerność postępowania i niemożność utworzenia 235 części, utworzony został LOT 0001, który dotyczy części r 1-235. Warunki przetargu są jednakowe dla wszystkich części 1-235. Maksymalna liczba części zamówienia na które jeden oferent może składać oferty to 235 części.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.