AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Różne produkty lecznicze

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku (Brzesko, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Różne produkty lecznicze”. Termin składania ofert upływa 2 października 2026, 10:00.

Otwórz na TED

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
2 października 2026, 10:00
29d 0h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 074 026 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 2 października 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 2 października 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Różne produkty lecznicze.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku

NIP

8691663456

Adres

Kościuszki 68, 32-800 Brzesko

Region (NUTS)

PL217 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Różne produkty lecznicze

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • art.109 ust.1 pkt 4 ustawy Pzp na potwierdzenie JEDZ, odpis lub informacja z KRS lub CEiDG
  • art.108 ust.1 pkt 6 ustawy Pzp na potwierdzenie JEDZ, odpis lub informacja z KRS lub CEiDG Działalność gospodarcza jest zawieszona: art.109 ust.1 pkt 4 ustawy Pzp na potwierdzenie JEDZ, odpis lub informacja z KRS lub CEiDG
  • art.108 ust.1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp na potwierdzenie JEDZ, odpis lub informacja z KRS lub CEiDG
  • art.108 ust.1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp na potwierdzenie JEDZ, informacja z Krajowego Rejestru Karnego
  • art.108 ust.1 pkt 1 lit. h i pkt 2ustawy Pzp na potwierdzenie JEDZ, informacja z Krajowego Rejestru Karnego
  • art.109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp na potwierdzenie JEDZ, odpis lub informacja z KRS lub CEiDG
  • art.108 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp na potwierdzenie JEDZ, zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego Oddziału Regionalnego lub właściwej placówki terenowej kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że w
  • art.108 ust. 1 pkt 3) oraz art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp na potwierdzenie JEDZ, zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków
  • art.108 ust. 1 pkt 1) oraz art. 108ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 503558-2026 Page 3/25 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r., poz. 514) na
  • art.108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp na potwierdzenie oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2021 r., poz. 275)
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-10-02 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33690000-3Różne produkty lecznicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 074 026 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
762 747 zł5 294 821 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 532 075 zł
Źródło próbki
CPV 33690000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
762 747 zł
Mediana
2 074 026 zł
Górny kwartyl
5 294 821 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 02.10.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzesko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33690000-3 - Różne produkty lecznicze. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.