- Umowa zawartaCzęść 1FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty54 517 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2TRAMCO Sp. z o.o.· PłochocinCena wybranej oferty23 850 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 3FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty126 074 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 4MEDYK-LEK PANEK Sp. z o.o. sp. k.· WarszawaCena wybranej oferty3803 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 5FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty58 667 zł6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 6TRAMCO Sp. z o.o.· PłochocinCena wybranej oferty337 500 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 7MEDYK-LEK PANEK Sp. z o.o. sp. k.· WarszawaCena wybranej oferty900 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 8MEDYK-LEK PANEK Sp. z o.o. sp. k.· WarszawaCena wybranej oferty2580 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 9Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty399 728 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 10FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty1589 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 11Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty60 996 zł6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 12TRAMCO Sp. z o.o.· PłochocinCena wybranej oferty11 100 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 13TRAMCO Sp. z o.o.· PłochocinCena wybranej oferty36 566 zł9 ofert
- Umowa zawartaCzęść 14FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty1 275 900 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 15FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty15 989 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 16FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty767 000 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 17Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty4744 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 18MEDYK-LEK PANEK Sp. z o.o. sp. k.· WarszawaCena wybranej oferty1763 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 19FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty760 000 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 20Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty22 932 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty897 860 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 22FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty111 258 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 23Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty38 850 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 24Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty617 039 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 25Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty609 259 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 26Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty4160 zł8 ofert
- Umowa zawartaCzęść 27FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.· KatowiceCena wybranej oferty288 160 zł2 oferty
DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH
Zamawiający Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 6 532 783 zł. Złożono 102 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 6 532 783 zł
- Liczba ofert
- 102 ofertłącznie, 27 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 kwietnia 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 maja 2026
Nowy termin: 9 czerwca 2026 08:00Zmienia wersję 244636-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 lipca 2026
24 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
22 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
27 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
20 sierpnia 2026
102 ofert4 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
21 sierpnia 2026
58 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 sierpnia 2026
53 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
59 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
57 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: Farmacol-logistyka Sp. z o.o. (Katowice), TRAMCO Sp. z o.o. (Płochocin), MEDYK-LEK PANEK Sp. z o.o. sp. k. (Warszawa) oraz Bialmed Sp. z o. o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 532 783,01 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 102 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| REGON | 221964385 |
| Adres | UL. JANA PAWŁA II 50, 80-462 GDAŃSK |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33690000-3 - Różne produkty lecznicze |
| Dodatkowe kody CPV | 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 54 517 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | TRAMCO Sp. z o.o., Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 23 850 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 126 074 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | MEDYK-LEK PANEK Sp. z o.o. sp. k., Warszawa (NIP: 5242755182) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 3 803 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 58 667 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | TRAMCO Sp. z o.o., Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 337 500 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca | MEDYK-LEK PANEK Sp. z o.o. sp. k., Warszawa (NIP: 5242755182) |
| Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty | 900 PLN |
| Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca | MEDYK-LEK PANEK Sp. z o.o. sp. k., Warszawa (NIP: 5242755182) |
| Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty | 2 580 PLN |
| Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty | 399 728 PLN |
| Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 1 589 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty | 60 996 PLN |
| Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca | TRAMCO Sp. z o.o., Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty | 11 100 PLN |
| Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0013 – Wybrany wykonawca | TRAMCO Sp. z o.o., Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0013 – Wartość wybranej oferty | 36 566 PLN |
| Część LOT-0013 – Liczba złożonych ofert | 9 |
| Część LOT-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty | 1 275 900 PLN |
| Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty | 15 989 PLN |
| Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0016 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0016 – Wartość wybranej oferty | 767 000 PLN |
| Część LOT-0016 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0017 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0017 – Wartość wybranej oferty | 4 744 PLN |
| Część LOT-0017 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca | MEDYK-LEK PANEK Sp. z o.o. sp. k., Warszawa (NIP: 5242755182) |
| Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty | 1 762 PLN |
| Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0019 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0019 – Wartość wybranej oferty | 760 000 PLN |
| Część LOT-0019 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0020 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0020 – Wartość wybranej oferty | 22 932 PLN |
| Część LOT-0020 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 897 860 PLN |
| Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0022 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0022 – Wartość wybranej oferty | 111 258 PLN |
| Część LOT-0022 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0023 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0023 – Wartość wybranej oferty | 38 850 PLN |
| Część LOT-0023 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część LOT-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0024 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0024 – Wartość wybranej oferty | 617 039 PLN |
| Część LOT-0024 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0025 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0025 – Wartość wybranej oferty | 609 259 PLN |
| Część LOT-0025 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0026 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0026 – Wartość wybranej oferty | 4 160 PLN |
| Część LOT-0026 – Liczba złożonych ofert | 8 |
| Część LOT-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0027 – Wybrany wykonawca | FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0027 – Wartość wybranej oferty | 288 160 PLN |
| Część LOT-0027 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
ze względu na obszerność postępowania i niemożność utworzenia 235 części, utworzony został LOT 0001, który dotyczy części r 1-235. Warunki przetargu są jednakowe dla wszystkich części 1-235. Maksymalna liczba części zamówienia na które jeden oferent może składać oferty to 235 części.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.