- Umowa zawartaCzęść 1ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty36 400 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty27 722 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty96 556 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty211 533 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty33 336 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 6ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty117 262 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 7ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty21 920 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 8ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty20 350 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty79 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty44 333 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty45 344 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty100 037 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty17 220 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14ASCLEPIOS S.A· WrocławCena wybranej oferty57 121 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 15Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty361 494 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 16Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty1 059 426 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 17Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty61 568 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 18Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty2 516 204 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 19Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty630 277 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty416 085 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty909 147 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 22Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty191 223 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 23Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty244 406 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 24Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty88 579 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 25Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty51 456 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 26Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty431 019 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 27Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty197 539 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 28Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty1 919 912 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 29Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty5 505 054 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 30Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty69 525 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 31Urtica sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty1 789 532 zł1 oferta
DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH
Zamawiający Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 17 351 083 zł. Złożono 59 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 17 351 083 zł
- Liczba ofert
- 59 ofertłącznie, 31 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2653, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 kwietnia 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 maja 2026
Nowy termin: 9 czerwca 2026 08:00Zmienia wersję 244636-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 lipca 2026
24 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
22 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
27 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 sierpnia 2026
102 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
21 sierpnia 2026
58 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 sierpnia 2026
53 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
26 sierpnia 2026
59 ofert2 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
57 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
02 września 2026
37 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Asclepios S.A. (Wrocław) oraz Urtica sp. z o.o. (Wrocław).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 17 351 082,67 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 59 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem