DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH
Zamawiający Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH”. Termin składania ofert minął 9 czerwca 2026, 08:00. Wadium: 4 720 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 074 026 zł
- Wadium
- 4 720 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 czerwca 2026, 08:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 kwietnia 2026
Termin ofert: 21 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
12 maja 2026
Nowy termin: 9 czerwca 2026 08:00Zmienia wersję 244636-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
29 lipca 2026
24 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
22 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
27 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 sierpnia 2026
102 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
21 sierpnia 2026
58 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 sierpnia 2026
53 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
59 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
57 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
02 września 2026
37 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych (CPV 33.69.00.00-3, 33.65.21.00-6) w 235 częściach asortymentowych, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ (szczegółowe ilości i opisy w formularzu asortymentowo-cenowym).
- 2
KryteriaBrak wymogu wadium lub zabezpieczenia; główne kryteria oceny ofert: cena (waga % nieokreślona), jakość, zgodność z wymaganiami technicznymi i terminowość dostaw.
- 3
RyzykoWymagane dopuszczenie do obrotu zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych (MDR) lub Prawem Farmaceutycznym; dla asortymentu równoważnego konieczne udokumentowanie pełnej równoważności w zakresie składu, gramatury, postaci i funkcji.
- 4
ZakresDozwolone oferty częściowe (235 pakietów), dostępne dla MŚP posiadających zezwolenie na hurtownię farmaceutyczną lub wytwarzanie produktów leczniczych; ryzyko nieuzyskania dopuszczenia do obrotu spoczywa na wykonawcy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| REGON | 221964385 |
| Adres | UL. JANA PAWŁA II 50, 80-462 GDAŃSK |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33690000-3 - Różne produkty lecznicze |
| Dodatkowe kody CPV | 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Warunkiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia jest wniesienie wadium w prawidłowej wysokości dla danej części, na który Wykonawca składa ofertę. Kwota wadium dla ofert całkowitych wynosi 4 720 000,00 zł, dla ofert częściowych określona w § XV SWZ. Wadium musi zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert i utrzymane nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą. Szczegóły dot. wadium zawarto w § XV SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-09 08:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
ze względu na obszerność postępowania i niemożność utworzenia 235 części, utworzony został LOT 0001, który dotyczy części r 1-235. Warunki przetargu są jednakowe dla wszystkich części 1-235. Maksymalna liczba części zamówienia na które jeden oferent może składać oferty to 235 części.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.