- Umowa zawartaCzęść 191Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty21 042 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 192Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty69 280 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 1933 oferty
- Umowa zawartaCzęść 194CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA· WarszawaCena wybranej oferty771 907 zł2 oferty
- UnieważnionaCzęść 195
- Umowa zawartaCzęść 196Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty6 852 498 zł4 oferty
- UnieważnionaCzęść 197
- Umowa zawartaCzęść 198Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty234 779 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 199Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty351 718 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 200Farmacol Logistyka Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty198 715 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 201CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA· WarszawaCena wybranej oferty12 573 zł6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 202Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty606 520 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 203Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty33 390 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 204Farmacol Logistyka Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty2 773 194 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 205Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty801 360 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 206Hurtownia Farmaceutyczna Ismed sp.j mgr farm.J.Gierłowska- A.Gierłowski· OtwockCena wybranej oferty2 470 222 zł1 oferta
Dostawa leków
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa leków”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 15 197 198 zł. Złożono 33 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 15 197 198 zł
- Liczba ofert
- 33 ofertłącznie, 16 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
21 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 kwietnia 2026
Termin ofert: 28 maja 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
20 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
25 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
31 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
28 sierpnia 2026
33 ofert9 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
23 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert14 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
23 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
33 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
30 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
30 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
31 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
32 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
17 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
18 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
28 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
25 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
15 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
21 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: tch-pr-error.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 33 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku |
| NIP | 5422534985 |
| Adres | M. Skłodowskiej-Curie 24a, 15-276 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa leków |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0191 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0191 – Wybrani wykonawcy | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0191 – Wartość wybranej oferty | 21 042 PLN |
| Część LOT-0191 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0191 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0192 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0192 – Wybrany wykonawca | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0192 – Wartość wybranej oferty | 69 280 PLN |
| Część LOT-0192 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0192 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0193 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0193 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0194 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0194 – Wybrani wykonawcy | CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA, Warszawa (NIP: 5250004220); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0194 – Wartość wybranej oferty | 771 907 PLN |
| Część LOT-0194 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0194 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0195 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0196 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0196 – Wybrani wykonawcy | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0196 – Wartość wybranej oferty | 6 852 498 PLN |
| Część LOT-0196 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0196 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0197 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0198 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0198 – Wybrany wykonawca | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0198 – Wartość wybranej oferty | 234 779 PLN |
| Część LOT-0198 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0198 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0199 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0199 – Wybrani wykonawcy | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230) |
| Część LOT-0199 – Wartość wybranej oferty | 351 718 PLN |
| Część LOT-0199 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0199 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0200 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0200 – Wybrani wykonawcy | Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Neuca SA, Toruń (NIP: 8790017162) |
| Część LOT-0200 – Wartość wybranej oferty | 198 715 PLN |
| Część LOT-0200 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0200 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0201 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0201 – Wybrani wykonawcy | CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA, Warszawa (NIP: 5250004220); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Neuca SA, Toruń (NIP: 8790017162); Tramco Sp z o. o., Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0201 – Wartość wybranej oferty | 12 573 PLN |
| Część LOT-0201 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część LOT-0201 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0202 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0202 – Wybrani wykonawcy | Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5212935353); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0202 – Wartość wybranej oferty | 606 520 PLN |
| Część LOT-0202 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0202 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0203 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0203 – Wybrany wykonawca | Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5212935353) |
| Część LOT-0203 – Wartość wybranej oferty | 33 390 PLN |
| Część LOT-0203 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0203 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0204 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0204 – Wybrany wykonawca | Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0204 – Wartość wybranej oferty | 2 773 194 PLN |
| Część LOT-0204 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0204 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0205 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0205 – Wybrany wykonawca | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0205 – Wartość wybranej oferty | 801 360 PLN |
| Część LOT-0205 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0205 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0206 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0206 – Wybrany wykonawca | Hurtownia Farmaceutyczna Ismed sp.j mgr farm.J.Gierłowska- A.Gierłowski, Otwock (NIP: 5320100906) |
| Część LOT-0206 – Wartość wybranej oferty | 2 470 222 PLN |
| Część LOT-0206 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0206 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.