- Umowa zawartaCzęść 41Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty3 316 342 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 42Astellas Pharma Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty1 322 952 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 43Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty61 953 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 44Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty3 912 224 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 45Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty2849 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 46Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty705 039 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 47Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty51 670 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 48Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty398 837 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 49Farmacol Logistyka Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty1 040 213 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 50Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty1 445 728 zł2 oferty
Dostawa leków
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków”, wybierając 7 wykonawców. Łączna wartość ofert: 12 257 807 zł. Złożono 25 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 12 257 807 zł
- Liczba ofert
- 25 ofertłącznie, 10 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
21 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 kwietnia 2026
Termin ofert: 28 maja 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
20 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
25 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
31 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
33 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
23 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert14 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
23 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
33 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
30 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
30 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
31 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
32 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
17 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
18 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
28 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
28 sierpnia 2026
25 ofert7 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
15 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
21 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 7 wykonawców: Urtica Sp. z o.o. (Wrocław), Astellas Pharma Sp. z o. o. (Warszawa), Salus International Sp. z o.o. (Katowice), Farmacol Logistyka Sp. z o.o. (Katowice), Neuca SA (Toruń) oraz 2 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 12 257 806,82 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 25 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku |
| NIP | 5422534985 |
| Adres | M. Skłodowskiej-Curie 24a, 15-276 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa leków |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0041 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0041 – Wybrany wykonawca | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0041 – Wartość wybranej oferty | 3 316 342 PLN |
| Część LOT-0041 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0041 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0042 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0042 – Wybrany wykonawca | Astellas Pharma Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 1131828467) |
| Część LOT-0042 – Wartość wybranej oferty | 1 322 952 PLN |
| Część LOT-0042 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0042 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0043 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0043 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Neuca SA, Toruń (NIP: 8790017162) |
| Część LOT-0043 – Wartość wybranej oferty | 61 953 PLN |
| Część LOT-0043 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0043 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0044 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0044 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230) |
| Część LOT-0044 – Wartość wybranej oferty | 3 912 224 PLN |
| Część LOT-0044 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0044 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0045 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0045 – Wybrany wykonawca | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0045 – Wartość wybranej oferty | 2 849 PLN |
| Część LOT-0045 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0045 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0046 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0046 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0046 – Wartość wybranej oferty | 705 039 PLN |
| Część LOT-0046 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0046 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0047 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0047 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Neuca SA, Toruń (NIP: 8790017162) |
| Część LOT-0047 – Wartość wybranej oferty | 51 670 PLN |
| Część LOT-0047 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0047 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0048 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0048 – Wybrani wykonawcy | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Tramco Sp z o. o., Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0048 – Wartość wybranej oferty | 398 837 PLN |
| Część LOT-0048 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0048 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0049 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0049 – Wybrany wykonawca | Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0049 – Wartość wybranej oferty | 1 040 212 PLN |
| Część LOT-0049 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0049 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0050 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0050 – Wybrani wykonawcy | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0050 – Wartość wybranej oferty | 1 445 728 PLN |
| Część LOT-0050 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0050 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.