- Umowa zawartaCzęść 51Farmacol Logistyka Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty148 400 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 52Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty255 671 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 53Farmacol Logistyka Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty413 777 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 54Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty1 003 195 zł6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 55Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty264 707 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 56Komtur Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 007 424 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 57Urtica Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty851 810 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 58Salus International Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty528 883 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 59Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty3 297 853 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 60Takeda Pharma Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty814 000 zł2 oferty
Dostawa leków
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków”, wybierając 11 wykonawców. Łączna wartość ofert: 8 585 720 zł. Złożono 33 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 8 585 720 zł
- Liczba ofert
- 33 ofertłącznie, 10 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
21 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 kwietnia 2026
Termin ofert: 28 maja 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
20 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
25 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
31 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
33 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
23 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert14 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
23 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
28 sierpnia 2026
33 ofert11 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
30 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
30 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
31 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
32 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
17 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
18 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
28 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
25 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
15 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
21 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 11 wykonawców: Farmacol Logistyka Sp. z o.o. (Katowice), Salus International Sp. z o.o. (Katowice), Urtica Sp. z o.o. (Wrocław), Asclepios S.A. (Wrocław), Neuca SA (Toruń) oraz 6 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 8 585 720,15 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 33 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku |
| NIP | 5422534985 |
| Adres | M. Skłodowskiej-Curie 24a, 15-276 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa leków |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0051 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0051 – Wybrany wykonawca | Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0051 – Wartość wybranej oferty | 148 400 PLN |
| Część LOT-0051 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0051 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0052 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0052 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Neuca SA, Toruń (NIP: 8790017162) |
| Część LOT-0052 – Wartość wybranej oferty | 255 671 PLN |
| Część LOT-0052 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0052 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0053 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0053 – Wybrany wykonawca | Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0053 – Wartość wybranej oferty | 413 777 PLN |
| Część LOT-0053 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0053 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0054 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0054 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Neuca SA, Toruń (NIP: 8790017162); Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0054 – Wartość wybranej oferty | 1 003 195 PLN |
| Część LOT-0054 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część LOT-0054 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0055 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0055 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0055 – Wartość wybranej oferty | 264 707 PLN |
| Część LOT-0055 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0055 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0056 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0056 – Wybrany wykonawca | Komtur Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5222749770) |
| Część LOT-0056 – Wartość wybranej oferty | 1 007 424 PLN |
| Część LOT-0056 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0056 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0057 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0057 – Wybrani wykonawcy | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0057 – Wartość wybranej oferty | 851 810 PLN |
| Część LOT-0057 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0057 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0058 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0058 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); OPTIFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Sokołów (NIP: 5342445305); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Neuca SA, Toruń (NIP: 8790017162) |
| Część LOT-0058 – Wartość wybranej oferty | 528 883 PLN |
| Część LOT-0058 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0058 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0059 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0059 – Wybrani wykonawcy | Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5212935353); Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Neuca SA, Toruń (NIP: 8790017162); Tramco Sp z o. o., Płochocin (NIP: 5242625887) |
| Część LOT-0059 – Wartość wybranej oferty | 3 297 853 PLN |
| Część LOT-0059 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część LOT-0059 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0060 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0060 – Wybrani wykonawcy | Takeda Pharma Sp. z o.o., Warszawa; Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0060 – Wartość wybranej oferty | 814 000 PLN |
| Część LOT-0060 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0060 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.