- Umowa zawartaCzęść 161Urtica Sp. z o.o.· Wrocław1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 162Salus International Sp. z o.o.· Katowice2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 163Urtica Sp. z o.o.· Wrocław2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 164Salus International Sp. z o.o.· Katowice1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 165Asclepios S.A.· Wrocław1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 166Urtica Sp. z o.o.· Wrocław1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 167Asclepios S.A.· Wrocław1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 168Urtica Sp. z o.o.· Wrocław4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 169Salus International Sp. z o.o.· Katowice3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 170Amgen Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
Dostawa leków
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków”, wybierając 6 wykonawców. Wartość całego ogłoszenia wynikowego: 2 858 222 zł. Złożono 17 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- 2 858 222 zł
- Liczba ofert
- 17 ofertłącznie, 10 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
21 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 kwietnia 2026
Termin ofert: 28 maja 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
20 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
25 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
31 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
33 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
23 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert14 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
23 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
33 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
30 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
30 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
31 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
32 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
28 sierpnia 2026
17 ofert6 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
18 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
28 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
25 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
37 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
15 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2026
21 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 6 wykonawców: Urtica Sp. z o.o. (Wrocław), Salus International Sp. z o.o. (Katowice), Farmacol Logistyka Sp. z o.o. (Katowice), Asclepios S.A. (Wrocław), Neuca SA (Toruń) oraz 1 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 858 222,35 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 17 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku |
| NIP | 5422534985 |
| Adres | M. Skłodowskiej-Curie 24a, 15-276 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa leków |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0161 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0161 – Wybrany wykonawca | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0161 – Wartość wybranej oferty | 326 343 PLN |
| Część LOT-0161 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0161 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0162 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0162 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0162 – Wartość wybranej oferty | 706 PLN |
| Część LOT-0162 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0162 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0163 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0163 – Wybrani wykonawcy | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0163 – Wartość wybranej oferty | 21 116 PLN |
| Część LOT-0163 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0163 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0164 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0164 – Wybrany wykonawca | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0164 – Wartość wybranej oferty | 2 428 PLN |
| Część LOT-0164 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0164 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0165 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0165 – Wybrany wykonawca | Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230) |
| Część LOT-0165 – Wartość wybranej oferty | 1 876 125 PLN |
| Część LOT-0165 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0165 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0166 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0166 – Wybrany wykonawca | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0166 – Wartość wybranej oferty | 293 479 PLN |
| Część LOT-0166 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0166 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0167 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0167 – Wybrany wykonawca | Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230) |
| Część LOT-0167 – Wartość wybranej oferty | 74 801 PLN |
| Część LOT-0167 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0167 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0168 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0168 – Wybrani wykonawcy | Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799); Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Farmacol Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230) |
| Część LOT-0168 – Wartość wybranej oferty | 20 863 PLN |
| Część LOT-0168 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0168 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0169 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0169 – Wybrani wykonawcy | Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442); Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230); Neuca SA, Toruń (NIP: 8790017162) |
| Część LOT-0169 – Wartość wybranej oferty | 182 442 PLN |
| Część LOT-0169 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0169 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
| Część LOT-0170 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0170 – Wybrany wykonawca | Amgen Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5272420782) |
| Część LOT-0170 – Wartość wybranej oferty | 59 920 PLN |
| Część LOT-0170 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0170 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-23+01:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.