AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

ZP/19/26 Sukcesywne dostawy rękawic medycznych diagnostycznych oraz materiałów protetycznych i profilaktycznych dla Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawie.

Zamawiający Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „ZP/19/26 Sukcesywne dostawy rękawic medycznych diagnostycznych oraz materiałów…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 12:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 914 549 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 września 2026, 12:30
3d 4h
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena70%Jakość30%Cena100%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 9 września 2026 12:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rękawic medycznych diagnostycznych, preparatów do profilaktyki i wosków dentystycznych dla Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawie.

  • 2

    ZakresDla części 2 wykonawca musi posiadać aktualne zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej, a do oferty dla części 1 trzeba dołączyć próbki w rozmiarze S i M.

  • 3

    ZakresZamówienie jest podzielone na 3 części, a wielkość i asortyment dostaw zależą od bieżących potrzeb; w części 1 przewidziano rękawice medyczne, w części 2 preparaty do profilaktyki, a w części 3 woski dentystyczne.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Mercator Medical S.A. przy 6 ofertach.
  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 46% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,2 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail