Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli oraz portalu pasażera wraz z zakupem niezbędnej infrastruktury
Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli oraz portalu pasażera wraz z zakupem…”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 26 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 372 677 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=116, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 lipca 2026
Termin ofert: 3 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 lipca 2026
Nowy termin: 4 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 465342-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 lipca 2026
Nowy termin: 5 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 491561-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
31 lipca 2026
Nowy termin: 12 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 517455-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 sierpnia 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 532750-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
14 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 543877-2026
- Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 2 września 2026 10:00Zmienia wersję 565911-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 10:00Zmienia wersję 580336-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli biletów oraz portalu pasażera wraz z dostawą i uruchomieniem infrastruktury teleinformatycznej.
- 2
ZakresZakres obejmuje rozbudowę systemów centralnych, aplikacji mobilnej, Portalu Pasażera, e-Sklepu, systemu sprzedaży w biletomatach, oprogramowania kasowników oraz urządzeń kontrolerskich.
- 3
ZakresCzas realizacji wynosi do 180 dni od dnia podpisania umowy, a umowa przewiduje możliwość zmian na podstawie projektowanych postanowień umowy.
- 4
ZakresZamówienie nie jest podzielone na części i nie przewiduje wariantów ani aukcji elektronicznej.
- 5
RyzykoWykonawca nie wnosi wadium, ale przed podpisaniem umowy wnosi zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej brutto.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa |
| Adres | ul. Rynek 1, 35-064 Rzeszów |
| Region (NUTS) | PL823 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli oraz portalu pasażera wraz z zakupem niezbędnej infrastruktury |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia |
| Dodatkowe kody CPV | 31644000-2 - Różne rejestratory danych; 48820000-2 - Serwery; 48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego; 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem; 48620000-0 - Systemy operacyjne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) z dnia 31 lipca 2014 r. nr 833/2014 z późn. zm. dotyczącego środkó
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 8 i pkt 10 ustawy Pzp. UWAGA: Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona jest zobowiązany do złożenia w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego nie krótszym niż 10 dni aktualnych na dzień złożenia oświadczeń lub dokumentów: 1. W celu potwierdzenia braku wszystkich podst
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-26 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.