Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
304 500 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 21 sierpnia 2026 do 6 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Promocja Rzeszowa jako Europejskiego Miasta Sportu 2026 w ramach organizacji turnieju Orlen Finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn od dnia zawarcia umowy do 6 września 2026 r.

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Promocja Rzeszowa jako Europejskiego Miasta Sportu 2026 w ramach organizacji turnieju…”, wybierając ofertę wykonawcy PLAŻOWA STREFA. Wartość umowy: 304 500 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
304 500 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    13 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PLAŻOWA STREFA (Rzeszów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 304 500,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 21 sierpnia 2026 r. do 6 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000650614

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-064

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.erzeszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8e933c8e-9eca-4d37-b259-120d51e26aa8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Promocja Rzeszowa jako Europejskiego Miasta Sportu 2026 w ramach organizacji turnieju Orlen Finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn od dnia zawarcia umowy do 6 września 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8e933c8e-9eca-4d37-b259-120d51e26aa8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418113

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391941

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uzasadnienie prawne: art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
Uzasadnienie faktyczne: w Rzeszowie, w ramach realizowanego projektu Plażowa Arena powstała nowoczesna, wielofunkcyjna przestrzeń sportowo-rekreacyjna - kompleks z boiskami do siatkówki plażowej oraz zapleczem technicznym. W bieżącym roku odbyły się tu dwie znaczące imprezy sportowe - prestiżowy turniej „Puchar Świata w siatkówce plażowej” oraz „Orlen Beach Volley Tour Rzeszów” - cykl siatkówki plażowej gromadzący najlepsze krajowe duety. Obecnie przygotowywana jest organizacja kolejnej, dużej imprezy - Orlen Finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.
cd. w sekcji VI Ogłoszenia - INFORMACJE DODATKOWE

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-D.271.81.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Rzeszowa jako Europejskiego Miasta Sportu 2026 w ramach organizacji turnieju Orlen Finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) nadanie Zleceniodawcy tytułu Partnera strategicznego Turnieju,
2) umieszczenie logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na stronie internetowej Turnieju pod adresem: https://plazowastrefa.pl/,
3) umieszczenie logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na koszulkach uczestników Turnieju,
4) eksponowanie logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na bandach LED boiska głównego (20% czasu reklamowego),
5) eksponowanie logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na banerach rozmieszczonych wokół trybuny boiska głównego (min. 10 szt.),
6) eksponowanie logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na bandach stałych boisk bocznych (5 szt.),
7) ekspozycja logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na ściankach medialnych,
8) ekspozycja logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na drabinkach turniejowych z planem rozgrywek,
9) ekspozycja logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na słupku sędziego,
10) ekspozycja logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na materiałach poligraficznych (zaproszenia, plakaty) reklamujących Turniej,
11) ekspozycja logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na materiałach reklamowych (opaski, identyfikatory zawodników, klaskacze dla kibiców, smycze do identyfikatorów),
12) umieszczenie systemów wystawienniczych identyfikacji wizualnej Zleceniodawcy w postaci pneumatycznych materiałów reklamowych (2 szt.) oraz flag reklamowych (10 szt.) Zleceniodawcy w dobrze widocznym miejscu podczas trwania Turnieju,
13) ekspozycję w dobrze widocznym miejscu min. 10 szt. promocyjnych banerów Zleceniodawcy z logo "Rzeszów stolica innowacji" lub logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" podczas trwania Turnieju,
14) umieszczenie logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" na zdjęciu głównym profilu Zleceniobiorcy w portalu społecznościowym Facebook pod adresem:
https://www.facebook.com/plazowastrefa/,
15) umieszczenie filmu reklamowego Zleceniodawcy na profilu Zleceniobiorcy w portalu społecznościowym Facebook,
16) korzystając z przekazanych przez Zleceniodawcę ramek fotograficznych do mediów społecznościowych opublikowanie min. 2 postów z każdego dnia Turnieju wraz z informacją o wsparciu Zleceniodawcy, o tym, że Rzeszów uzyskał tytuł "Europejskie Miasto Sportu 2026" oraz oznaczanie profilów: #EuropejskieMiastoSportu, #EMS2026, #SportowyRzeszów, @sportowyrzeszow, @rzeszow.stolica.innowacji, @aceseurope na oficjalnym profilu Zleceniobiorcy w portalu społecznościowym Facebook,
17) udostępnienie na profilu Zleceniobiorcy w portalu społecznościowym Facebook plakatu promującego aplikację Rzeszowska Karta Mieszkańca 2.0 przesłanego drogą mailową,
18) udostępnienie na profilu Zleceniobiorcy w portalu społecznościowym Facebook min. 1 posta promującego Rzeszów Europejskie Miasto Sportu 2026 o treści uzgodnionej w porozumieniu ze Zleceniodawcą,
19) umieszczenie logo "Rzeszów stolica innowacji" oraz logo "Rzeszów 2026 Europejskie Miasto Sportu" w portalu społecznościowym Instagram pod adresem: https://www.instagram.com/plazowastrefa/,
20) umieszczenie filmu reklamowego Zleceniodawcy na profilu Zleceniobiorcy w portalu społecznościowym Instagram,
21) korzystając z przekazanych przez Zleceniodawcę ramek fotograficznych do mediów społecznościowych opublikowanie min. 2 postów z każdego dnia Turnieju wraz z informacją o wsparciu Zleceniodawcy, o tym, że Rzeszów uzyskał tytuł "Europejskie Miasto Sportu 2026" oraz oznaczanie profilów: #EuropejskieMiastoSportu, #EMS2026, #SportowyRzeszów, @sportowyrzeszow, @rzeszow.stolica.innowacji, @aceseurope na oficjalnym profilu Zleceniobiorcy w portalu społecznościowym Instagram,
22) udostępnienie na profilu Zleceniobiorcy w portalu społecznościowym Instagram plakatu promującego aplikację Rzeszowska Karta Mieszkańca 2.0 przesłanego drogą mailową,
23) udostępnienie na profilu Zleceniobiorcy w portalu społecznościowym Instagram min. 1 posta promującego Rzeszów Europejskie Miasto Sportu 2026 o treści uzgodnionej w porozumieniu ze Zleceniodawcą,
24) przekazanie zdjęć do wykorzystania przez Zleceniobiorcę dokumentujących Turniej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
- Opis przedmiotu zamówienia
- Projektowane postanowienia umowy

4.5.3.)Główny kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

304500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

304500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

304500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PLAŻOWA STREFA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8133945229

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

304500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-21 do 2026-09-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79341000-6Usługi reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
286 821 zł
Próbka: 39 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 948 zł675 747 zł
Rozstęp międzykwartylowy
517 800 zł
Źródło próbki
CPV 79341· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
157 948 zł
Mediana
286 821 zł
Górny kwartyl
675 747 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 304 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79341000-6 (Usługi reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PLAŻOWA STREFA (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.