Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-16 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli oraz portalu pasażera wraz z zakupem niezbędnej infrastruktury

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli oraz portalu pasażera wraz z zakupem…”. Termin składania ofert minął 4 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 16 lipca 2026
Termin składania ofert
4 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 295 354 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli biletów oraz portalu pasażera w Rzeszowie wraz z dostawą i uruchomieniem infrastruktury teleinformatycznej, w jednej części i z wykonaniem kompletnego rozwiązania gotowego do eksploatacji.

  • 2

    Ryzykoustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa oraz rozwiązania objęte decyzją o dostawcy wysokiego ryzyka.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje systemy centralne, aplikację mobilną, Portal Pasażera, e-Sklep, sprzedaż w biletomatach, oprogramowanie kasowników i urządzenia kontrolerskie oraz prace projektowe, wdrożeniowe, integracyjne, konfiguracyjne i uruchomieniowe.

  • 4

    ZakresZamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli nie otrzyma środków publicznych na sfinansowanie całości lub części zamówienia.

  • 5

    TerminTermin wykonania zamówienia wynosi do 180 dni od podpisania umowy, a zamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

Adres

ul. Rynek 1, 35-064 Rzeszów

Region (NUTS)

PL823 – Podkarpackie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli oraz portalu pasażera wraz z zakupem niezbędnej infrastruktury

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72000000

Dodatkowe kody CPV

31644000-2 - Różne rejestratory danych; 48820000-2 - Serwery; 48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego; 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem; 48620000-0 - Systemy operacyjne

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
  • 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
  • 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) z dnia 31 lipca 2014 r. nr 833/2014 z późn. zm. dotyczącego środkó
  • art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
  • art. 109 ust. 1 pkt 8 i pkt 10 ustawy Pzp. UWAGA: Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona jest zobowiązany do złożenia w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego nie krótszym niż 10 dni aktualnych na dzień złożenia oświadczeń lub dokumentów: 1. W celu potwierdzenia braku wszystkich podst
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-04 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

1. Niniejsze postępowanie jest prowadzone z zastosowaniem art. 139 ustawy Pzp. 2. Postępowanie prowadzi Urząd Miasta Rzeszowa w imieniu i na rzecz zamawiającego Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie. 3. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje wznowień. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 7. Informacja o częściach: Niniejsze zamówienie nie jest podzielone na części. 8. Niniejsze zamówienie nie jest zamówieniem o charakterze powtarzającym się. 9. Zmiany do umowy: Możliwości zmiany umowy zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. 10. Przedmiot zamówienia należy wykonać w terminie do 180 dni od dnia podpisania umowy. 11. Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia wadium. 12. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Informacje dotyczące podmiotu dofinansowującego, projektu/programu: Podmiot dofinansowujący: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekt/program (nazwa): Projekt pn. „Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej na terenie ROF” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027. Numer identyfikacyjny projektu/programu: FEPW.03.01-IP.01-0005/25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72000000-55
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 295 354 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
395 918 zł3 098 041 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 702 123 zł
Źródło próbki
CPV 72000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
395 918 zł
Mediana
1 295 354 zł
Górny kwartyl
3 098 041 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 04.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72000000-5. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.