Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna· Warszawa
Cena wybranej oferty
4 666 000 zł
Umowa zawarta
30 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
3 oferty
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Ogłoszenie TED

Zamawiający Miasto Łódź – Urząd Miasta Łodzi działający jako podmiot wykonujący zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 i art. 49 ustawy Prawo zamówień publicznych (Łódź, Łódzkie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Cena wybranej oferty: 4 666 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto Łódź – Urząd Miasta Łodzi działający jako podmiot wykonujący zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 i art. 49 ustawy Prawo zamówień publicznychŁódź, Łódzkieopublikowano 20 stycznia 2023
Cena wybranej oferty
4 666 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

35 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)

    18 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik postępowania

    31 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    14 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    28 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    13 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowania

    16 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Ogłoszenie

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    28 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wynik postępowaniaBieżące

    20 stycznia 2023

  17. Wynik postępowania

    20 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wynik postępowania

    31 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wynik postępowania

    17 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie

    27 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wynik postępowania

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wynik postępowania

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie

    08 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie

    20 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Ogłoszenie

    24 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wynik postępowania

    24 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie

    24 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Ogłoszenie

    31 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie

    11 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wynik postępowania

    14 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wynik postępowania

    17 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Łódź – Urząd Miasta Łodzi działający jako podmiot wykonujący zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 i art. 49 ustawy Prawo zamówień publicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 4 666 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.