AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Ogłoszenie TED

Zamawiający Miasto Łódź – Urząd Miasta Łodzi działający jako podmiot wykonujący zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 i art. 49 ustawy Prawo zamówień publicznych (Łódź, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Ogłoszenie TED”.

Otwórz na TED
Zamawiający: Miasto Łódź – Urząd Miasta Łodzi działający jako podmiot wykonujący zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 i art. 49 ustawy Prawo zamówień publicznychŁódź, Łódzkieopublikowano 21 marca 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 835 394 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

45 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)

    18 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik postępowania

    31 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    14 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    28 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    13 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowania

    16 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Ogłoszenie

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    28 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wynik postępowania

    20 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wynik postępowania

    20 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wynik postępowania

    31 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wynik postępowania

    17 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie

    27 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wynik postępowania

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wynik postępowania

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie

    08 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie

    20 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    21 marca 2023

  29. Ogłoszenie

    24 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wynik postępowania

    24 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie

    24 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Ogłoszenie

    31 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie

    11 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wynik postępowania

    14 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wynik postępowania

    17 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Ogłoszenie

    21 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Ogłoszenie

    03 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wynik postępowania

    08 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Ogłoszenie

    16 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wynik postępowania

    16 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Ogłoszenie

    24 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Ogłoszenie

    02 czerwca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Ogłoszenie

    07 czerwca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Ogłoszenie

    16 czerwca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wynik postępowania

    19 czerwca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-99
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
388 348 zł1 832 229 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 443 881 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
388 348 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 832 229 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert nie został precyzyjnie określony w pobranych danych — zweryfikuj termin bezpośrednio w ogłoszeniu źródłowym.
Miasto Łódź – Urząd Miasta Łodzi działający jako podmiot wykonujący zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 i art. 49 ustawy Prawo zamówień publicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.