Zakup i wdrożenie centralnego systemu ochrony dla urządzeń końcowych funkcjonujących w PGL LP
Zamawiający Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego (Raszyn, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i wdrożenie centralnego systemu ochrony dla urządzeń końcowych funkcjonujących w…”. Termin składania ofert minął 18 czerwca 2025, 10:00. Wadium: 150 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 150 000 zł
- Termin składania ofert
- 18 czerwca 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 maja 2025
Termin ofert: 18 czerwca 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
19 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego |
| Miejscowość | Raszyn |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup i wdrożenie centralnego systemu ochrony dla urządzeń końcowych funkcjonujących w PGL LP |
| Główny Kod CPV | 48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego |
| Część nr LOT-0001 | Zakup i wdrożenie centralnego systemu ochrony dla urządzeń końcowych funkcjonujących w PGL LP |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 150 000 PLN szczegółowe informacje zawarto w SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →