Zakup i wdrożenie centralnego systemu ochrony dla urządzeń końcowych funkcjonujących w PGL LP
Zamawiający Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego (Raszyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i wdrożenie centralnego systemu ochrony dla urządzeń końcowych funkcjonujących w…”, wybierając ofertę wykonawcy Ventus Communications Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 3 901 858 zł. Złożono 6 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 3 901 858 zł
- Liczba ofert
- 6 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 maja 2025
Termin ofert: 18 czerwca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
19 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Ventus Communications Sp. z o.o. (Poznań).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 901 857,63 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego |
| NIP | 7282511300 |
| Adres | ul. Leśników 21C Sękocin Stary, 05-090 Raszyn |
| Region (NUTS) | PL913 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i wdrożenie centralnego systemu ochrony dla urządzeń końcowych funkcjonujących w PGL LP |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego |
| Dodatkowe kody CPV | 48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej; 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego; 48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych; 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Ventus Communications Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7790034154) |
| Wartość wybranej oferty | 3 901 858 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 6 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Umowa będzie realizowana przez okres maksymalnie 48 miesięcy od dnia jej zawarcia jednak nie dłużej niż do zakończenia wsparcia producenta dla dostarczonych licencji w ramach Zadania Nazwanego ZN-4.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →