Pełnienie funkcji inwestora zastępczego przy realizacji inwestycji pn. Budowa siedziby Dyspozytorni Medycznej DM13-01 w Kielcach
Zamawiający Skarb Państwa-świętokrzyski Urząd Wojewódzki (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Pełnienie funkcji inwestora zastępczego przy realizacji inwestycji pn. Budowa siedziby…”. Termin składania ofert minął 18 maja 2026, 09:00. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 18 maja 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 marca 2026
Termin ofert: 5 maja 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 kwietnia 2026
Nowy termin: 18 maja 2026 11:00Zmienia wersję 220200-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
05 maja 2026
Nowy termin: 18 maja 2026 09:00Zmienia wersję 292630-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
24 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPełnienie funkcji inwestora zastępczego przy budowie siedziby Dyspozytorni Medycznej DM13-01 w Kielcach, obejmujące nadzór nad robotami budowlanymi zgodnie z PFU i Studium Wykonalności.
- 2
WarunkiOferty częściowe niedozwolone; preferencja dla MŚP nie wskazana; ryzyko związane z brakiem ujawnionej wartości zamówienia i koniecznością posiadania wyspecjalizowanego zespołu z wieloletnim doświadczeniem.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SKARB PAŃSTWA-ŚWIĘTOKRZYSKI URZĄD WOJEWÓDZKI |
| NIP | 6570243056 |
| Adres | al. IX WIEKÓW KIELC 3, 25-516 KIELCE |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie funkcji inwestora zastępczego przy realizacji inwestycji pn. Budowa siedziby Dyspozytorni Medycznej DM13-01 w Kielcach |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert, w wysokości 20 000 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych). Szczegółowe wymagania dotyczące wniesienia wadium opisano w Rozdziale XIX Specyfikacji Warunków Zamówienia. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-18 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.