Pełnienie funkcji inwestora zastępczego przy realizacji inwestycji pn. Budowa siedziby Dyspozytorni Medycznej DM13-01 w Kielcach
Zamawiający Skarb Państwa-świętokrzyski Urząd Wojewódzki (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji inwestora zastępczego przy realizacji inwestycji pn. Budowa siedziby…”, wybierając ofertę wykonawcy MDinwest – Mirosław Łakomiec. Cena wybranej oferty: 350 000 zł. Złożono 10 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 350 000 zł
- Liczba ofert
- 10 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 marca 2026
Termin ofert: 5 maja 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 kwietnia 2026
Nowy termin: 18 maja 2026 11:00Zmienia wersję 220200-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 maja 2026
Nowy termin: 18 maja 2026 09:00Zmienia wersję 292630-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
24 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy MDinwest – Mirosław Łakomiec (Kielce).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 350 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SKARB PAŃSTWA-ŚWIĘTOKRZYSKI URZĄD WOJEWÓDZKI |
| NIP | 6570243056 |
| Adres | al. IX WIEKÓW KIELC 3, 25-516 KIELCE |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie funkcji inwestora zastępczego przy realizacji inwestycji pn. Budowa siedziby Dyspozytorni Medycznej DM13-01 w Kielcach |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | MDinwest – Mirosław Łakomiec, Kielce (NIP: 6571791311) |
| Wartość wybranej oferty | 350 000 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 10 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.